Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van olyan érzésem,...

Miért van olyan érzésem, mintha valaki figyelne?

Figyelt kérdés
Nem igazán szoktam hinni ezekben a dolgokban, viszont teljesen kizártnak sem tartom, bizonyítékok hiányában. Mégis néhány házban, főleg nálunk olyan érzésem van, mintha lenne ott valaki. Semmi más szokatlant nem tapasztaltam soha életemben. Gyerekkoromban sokat tömték a fejem mindenféle szellemsztorival, belekeverték a reinkarnációt, stb... Lehetséges, hogy ezekkel kapcsolatban nem sikerült még teljesen rendet raknom a fejemben, és csak beképzelem?

2019. febr. 5. 02:54
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Minden esetre beképzeled. A félelemtöl érzed hogy követnek vagy hogy néznek.
2019. febr. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Én is érzek ilyet, ha a nagyszüleimnél vagyok, de nem a házban, hanem kint az udvarban.

Aztán később kiderült, hogy a szomszédok tényleg mindig figyeltek az ablakuk mögül.

2019. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Most is figyellek hahaha
2019. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Utánam egy kacsa leskelodik mindig barhova megyek
2019. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kacsás sztori már régi, azóta bosszút forraltam... Ha úgy van, levadászok egyet, legalább nem kell elmenni a henteshez. :D
2019. febr. 5. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Na akkor, hogy ne csak troll kommentek díszelegjenek itt:

Nem biztos, de egyáltalán nem kizárt, hogy médiumi képességgel áldott meg a sors téged.

Ezt lehet hogy érdemes lenne kamatoztatni. Már ha érdekel. Nézz utána, hogyan tudod fejleszteni, tökéletesíteni eme képességedet és segíts másoknak vele. Úgy értem, ha valakinek segítségre van szüksége ilyen téren, akkor te segíthetnél neki.

2019. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!