Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Úgy érzem mintha mindig...

Úgy érzem mintha mindig figyelne valami mi ez? Szellem?

Figyelt kérdés
Minden este olyan érzésem van mintha valami folyton nézne! Tegnap ez az érzés nagyon erős volt és úgy éreztem mintha valami megfogná a vállam ,Pár napja este mentem be a szobámba és láttam hogy nyitva a szekrény,becsuktam utána kimentem fogatmosni mire visszamentem megint nyitva volt. És mindig abban az éjjeli lámpában ég ki az izzó ami az ágyam fölött van (nagy francia ágyam van és mind a két oldal fölött egy lámpa)mind a kettőt égetem este

2016. dec. 26. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Üdv!


Nem léteznek szellemek.


Köszöntem!

2016. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia! Ha gondolod írj privit! Velem még cifrább dolgok történtek... volt hogy egy fekete magas ember? árnya ment végig a szoba közepén éjszaka, és ez csak 1 eset... volt hogy leheletet éreztem. volt hogy cigifüstöt éreztem a szobámban éjszaka... pedig mindenki aludt és a házban nincs dohányzás!
2016. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem egy kacsa.

[link]

2016. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Szekrényt ki kell vízszintezni, de ha az nem megy, legalább a zárat megjavítani.

Izzó helyett meg vegyél LEDet, az hosszú évekig bírni fogja.

Baromira unatkozhatsz, szerezz legalább valami hobbit magadnak, különben meg fogsz kattanni

2016. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ozmium42 ***** válasza:
13%
Paranoiának hívják. Szellemek nem léteznek.
2016. dec. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
kezdödö skizofrénia
2016. dec. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 tudod egyáltalán, hogy mi az a skizofrénia? 😒👏

Kérdező minden embernek szokott lenni olyan érzése (sűrűn), mintha figyelnék. A váll megfogása lehet hogy csak azért volt, mert valamilyen izom, vagy valami ilyen dolgozott es azért érezted ezt. Lehet, hogy a szekrényedet anyukad, vagy valaki a családból kinyitotta, amíg fogat mostal es nyitva hagyta, vagy egyszerűen a szekrény ajtaja rossz. A lámpák is lehet, hogy csak rosszak. Cseréld le őket, meglátod, ugy mar jo lesz.

Ne érts félre, hiszek neked es a természetfelettiben is hiszek. Csak tudod elobb a "reálisabb" dolgokat kell inkább keresni a történtek okaként. Persze simán lehet, hogy szellem van a hazatokban.

Ha gondolod, írj priviben, ott írd le bővebben a tapasztalataid, aztán azokból megpróbálom kideríteni, hogy mi lehet a gond.

2016. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Ma már senki sem vitatja, hol kezdődik a valóság ès hol èr vèget a kèpzelet. Talán elfelejtettèk, hogy a valóság valótlan ha nem èszleli kèpzelet.

Aminek nincs teste, nem lètezne? Sokan talán ezt hiszik. De akik ezt hiszik, mièrt engedelmeskednek tehetetlenűl minden felbukkanó gondolatnak? Mièrt kezelik mindet sajátjukkènt? Vannak furcsa, szemmel láthatatlan árnyèkai a világoknak. Ezeket ma úgy ismerjük, Angyalok, ès Dèmonok.

Amit olvasol az nem nevezhető, törtènetnek, sem mesènek. Egy olyan helyre pillanthatsz be, amit nem akarnak látni, nem akarnak hallani. Az árnyak világába ahol sötèt lènyek lakoznak, köztünk járnak, mègsem tudni róluk. Ha folytatod az olvasást ez megváltozik. Minden megváltozik. Nincs visszaút ha egyszer kinyitottad ès átlèpted a sötètsèg leplèvel fedett ajtót. Világok èpülnek fel ès hullanak romokra, azoktól az erőktől amiket önszántadból kívánsz megismerni. Rengetegen vesztek el az ajtó túloldalán, ès kevesen találtak vissza. Akik erősek, ők sem szabadulhatnak a tudattól, hogy semmi sem az aminek látszik. Hogy ami a testeknek cèlt ad, olyan világból származik amit mèg nem mernek elfogadni. Ehelyett megmagyarázzák, kapkodva logikával. Fával ès kövekkel igyekeznek elfedni a kellemetlen igazságot. Az erősek között vannak a szabadok, mert a gyengèket könnyű megszállni. Aki nem tudja, hogy valóság húzódik a valóság mentèn, szerencsèsnek mondhatja magát. Minden amit gondolunk, ès teszünk, a saját döntèseink lennènek? Nem. Több az árny, mint a fèny. Ezeket a sorokat csak azok èlik meg, akik többet látnak a formáknál, ès többet hallanak a hangoknál. Rengeteg eset törtènt 2010 óta, ami pszihès betegsègkènt lett magyarázva. Egyre többen vannak akik többet látnak. Sokaknak elviselhetetlen adottság ez. Látni olyan lènyeket, amiket mások nem vesznek èszre, èrezni a jelenlètüket ha a közelben ólálkodnak, miközben mások egyszerűen hirtelen megváltoznak, nemtudván, hogy törtènt velük valami.

(Rèszlet az árnyèk könyvből)

2016. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak Herobrine az. Vigyázz vele mert meg fogja enni az összes krumplidat és kekszedet.
2017. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!