Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek aludni és olyan érzésem...

Félek aludni és olyan érzésem van mintha valaki figyelne mit tegyek?

Figyelt kérdés
Magamba alszok és nem tudom hogy aludjak mert olyan érzésem van mintha valaki lenne ott mellettem. A tv hang nélkül megy meg külön egy égő sor, így nem a fényekkel van a gond. egyre rosszabb mert akár milyen álmos legyek félek és a fejem már nem érzem annyira fáj... Ötletek?

2019. jan. 9. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Tv mehetne hanggal, talán úgy könnyebb. Vagy aludj másik ágyon, kanapén.
2019. jan. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Nem füvezel véletlenül? Az okozhat ilyen téveszmét, paranoid dolgokat.
2019. jan. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es. Meg még úgy 1000000 másik dolog :)



próbálj koncentrálni valamire ami eltereli a gondolataid. Pl képzelj el egy történetet. Én ezt szoktam csinálni, hogy el tudjak aludni.

Hasonló problémával küzdök ami időszakosan előjön, aztán elmúlik. Lehet hogy neked is elfog magától

2019. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy az is rátesz hogy a padláson valami kapar meg mászkál és nagy zajt csap. csak nincs a padon semmi és senki (×_×)
2019. jan. 12. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!