Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek?

Szerintetek léteznek?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam egy árnyat a szobámban nem mondtam el senkinek. Ma hívott fel az anyukám, hogy látott valamit keresztülmenni a szobán. Olyan hangra ébredt, mintha papír csörgött volna az asztalon és erre látta az alakot, hogy végigment. Ugyan arról számolt be, amit én is láttam, csak egy árnyék volt, nem volt arca, utána én is elmeséltem a szobás sztorimat.


Léteznek, vagy csak mind a ketten hallucináltunk?


2019. febr. 7. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%

#11 Kreténnel, idiótával, arctalan kis senkivel nem állok le vitatkozni.

Bármit is látnál egy videón megmagyaráznád, mert egy kretén, idióta, arctalan senki ( Te ) megmagyaráznál úgyis mimdent.


De ha egy házban ahol egyesegyedül vagy és mozognak a búgorok, esetleg álmodból arra riadsz, hogy mozog alattad az ágy, úgy le..sád a bokád, hogy azt se tudnád merre fuss.


23L

2019. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18%

#11!

Te vagy a kretén, hogy ilyen kategóriába jársz kötekedni! Ha nem hiszel a tudományunkba, akkor irány a Tudomány főkategória! De ide be ne tedd a lábad! De ha már az ezótériás embereket kritizálod, akkor enged meg hogy benneteket is hadj kritizálja! Ti kretén stéberek vagytok, akik csak a Püthagorasz-tételben hisztek, meg abban hogy a körnek végtelen sok tükörtengelye van! Egyébként eszembe nincs a tudományt kritizálni, mert szeretem, de ha minket kritizáltok akkor...

2019. febr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

"Bármit is látnál egy videón megmagyaráznád, mert egy kretén, idióta, arctalan senki ( Te ) megmagyaráznál úgyis mimdent."


Ez a kretén, idióta, arctalan senkik ismérve, hogy megmagyaráznak. Mi már csak ilyenek vagyunk.


Akkor maradjunk abban, hogy szépen kifaroltál ebből a bizonyítás dologból. Odaírtad, hogy 23 éves lány vagy, és ettől lettél te arccal rendelkező nemsenki (ellentétben velünk, "megmagyarázó senkikkel"), akinek el is kell hinnünk amit állít?


"De ha egy házban ahol egyesegyedül vagy és mozognak a búgorok, esetleg álmodból arra riadsz, hogy mozog alattad az ágy, úgy le..sád a bokád, hogy azt se tudnád merre fuss."


Ilyenkor kijózanodni szoktam, nem bokát fosva futni, az nem tesz jót.


Ha nálad kizárjuk, hogy rendszeresen részeg vagy, akkor is még kb. 100-1000 eshetőség maradt a mozgó tárgyakra és félálomban megmozduló ágyra.


Örülök, hogy azt is kitaláltad én hogy reagálnék egész biztosan. El sem tudok képzelni szörnyűbben mozgó tárgyaknál. Pl. kiráz a hideg a búgócsigáktól.


-------------------


"Te vagy a kretén, hogy ilyen kategóriába jársz kötekedni! Ha nem hiszel a tudományunkba, akkor irány a Tudomány főkategória! De ide be ne tedd a lábad!"


Te lennél itt a topik csendőre?

Imádjátok ide-oda küldözgetni a veletek egyet nem értő embereket, de azt kéne megértenetek, ha már állítólag ti vagytok a széleslátókörűek, hogy ez egy nyílt csoport, bármilyen véleménnyel. Akár ellenvéleménnyel is. Ez itt nem tiltott, ahogy - ha már felhoztad - a Tudományban is nekiállhatsz kardoskodni a szellemek mellett. Legfeljebb leoltanak.


" Ti kretén stéberek vagytok, akik csak a Püthagorasz-tételben hisztek..."


Nem. Mi azok a kretén stréberek vagyunk, akik ezeket tudják.

2019. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%

"Imádjátok ide-oda küldözgetni a veletek egyet nem értő embereket,"

Nem!Mi azokat az embereket imádjuk ide-oda küldözgetni, akik csak azért járnak ide...


... hogy trollkodjanak.

... hogy ide okoskodják, hogy nincs semmiféle Mennyország, Isten, szellem, démon stb.,valamint elkezdik." leordítani" azokat az embereket, akik hisznek ezekbe, és már rögtön már elöhozzák a filozófiát és a tudámányos magyarázatokat.


Az utóbbi vagy te. Úgy hogy ne sértödj meg, mert elküldünk, mert igen is megérdemled. A kérdező nem olyan válaszokat várt, mint a tiétek, hanem olyanokat, amelyek megpróbálnak segíteni, meg magyarázni az eseményt, nem olyanokat, mint a #11-es.És remelem hogy a moderátorok elöbb-utóbb csinálnak olyan tisztításokat ebbe a kategóriába, amely a hozzád hasonló válaszokat törlik.

2019. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!