Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek sárkányok?

Szerintetek léteznek sárkányok?

Figyelt kérdés

Sztem igen. Mivel mágikus lények, könnyen el tudnak rejtőzni, beleolvadni környezetükbe. Mindenképpen vmi háborítatlan, nagy, vizes területen élnek. Vadállatokkal, gyümölcsökkel táplálkoznak. Tüzet úgy tudnak okádni, vagy legalábbis kisebb tüzet fújni, hogy szájjukban, nyelőcsövükben és tüdejükben magnéziumbevonat található, ami erőteljesebb kilégzésnél meggyullad, és a legrövidebb úton, a nyelőcsövön át a szájjon távozik. Az a testfelület, amelyet érint a láng vastag, kemény. Mint már említettem ,vízpartok közelében élnek, és méretes szájjukkal akár egy perc alatt képesek meginni 30-50 liter vizet. A víz egy része egy külön szervbe jut, így a víz egy részét elraktározza (olyan a szerv, mint a begy a madaraknál. Egyesek szerint a madarak(legalábbis egy részük) a dinoszauruszoktól származik.). Így mikor vadászni indulnak, vagy betolakodót sejtenek, előtte gyorsan isznak, és ha tüzet okádnak, a vizet visszaöklendezik, ami eloltja a tüzet. Ezért élnek vízközelben, lehetőleg háborítatlan ,erdős részen. A egyes sárkányok nem okádnak tüzet: a kisebbeknek borotvaéles.fogaik vannak, de élnek mérget fecskendező sárkányok is. Ha kell, a tóban/folyóban is el tudnak rejtőzni, mivel hüllők (gondoljunk csak a krokodilra!) Tojásaikat rejtett helyekre rakják. Pl.; faodvakba, sziklahasadékokba, barlangokba, vagy elássák.


Lehet, hogy.most pfuljoltok, de én hiszek bennük! Különben miért szerepelt volna a régi emberek ábrázolásain, évszázadokon keresztül? Miért ez lett az egyil legismertebb/legnépszerűbb mitikus lény? Miért szerepel a világ szinte minden táján hasonló kinézetű/viselkedesű sárkány? Ez nem a véletlen műve! A már leírt háborítatlan, mágikus kisugárzású helyeken még élhetnek sárkányok!



2018. szept. 21. 14:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy sárkányszerű lény Kínában:

Dragon Caught on Tape in China (videó)

https://www.youtube.com/watch?v=bTeL8zZjNSA

2018. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

LOL! Na ilyenről írtam!

Ugye ez nem csak photoshop?

2018. szept. 21. 15:00
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
*felszív egy M7-es hosszúságú kokaincsíkot*
2018. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

*kommentelő

Mindenkitől normális válaszokat kérek!

2018. szept. 21. 16:17
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Normális válaszokat szeretnél, vagy neked tetszőeket? Nincsenek, nem léteznek. Nem ítélek el senkit aki hisz valamiben, úgyhogy kérlek engem se ítélj el, mert nem hiszek benne. De nincsenek és nem is voltak.
2018. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Kedves 3. Kommentelő!

Ne haragudj, nem ítéllek el, elfogadom a véleményed! Normális válaszokat kérek, mert ha nekem tetsző válaszokat akartam volna itt látni ,a kérdést is.úgy írtam volna. Az összes véleményt szívesen várok és elfogadom, feltéve persze ,ha azok normális módon,és nem alpári stílusban vannak írva. Csak máskor nem kellene rögtön ilyen stílusban válaszolni.

2018. szept. 21. 17:27
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

A komodói varánusz másik neve komodói sárkány.


[link]

[link]

[link]

2018. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Háát, öhm jó, de én mágikus sárkányokra gondoltam😉
2018. szept. 21. 20:39
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Van még esetleg a házi sárkány, a házsártos nők másik megnevezéseként. Illetve egy saját sárkányunk is van, Süsü, a híres egyfejű. :-)


Én róluk tudok. :-)

2018. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
2018. szept. 22. 07:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!