Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek? Már egy ideje...

Kanita0726 kérdése:

Mit tegyek? Már egy ideje esténként hallom hogy recseg a parketta de nem ugy mintha a hőtágulás miatt lenne. Hanem mint amikor valaki rálép és megy párat. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Multkor például néztem este a tévét és azt hittem hogy a testvérem ment ki a konyhába mert a szemem sarkábol még láttam is hogy valaki elmegy és hallottam is kb 4-5 lépést a parkettán. Kimentem én is hogy igyak de nem volt rajtam kivül senki azt gondoltam először hogy akkor a macska volt az de a macska bent aludt a szobába ahonnan kijöttem és nem olyan nehéz nagy lépései lettek volna mint amkket hallottam. Néha pedig olyan érzésem van mintha valaki nézne és általában rossz érzés fog el. Nem egyszer hallom a parkettán ezeket a lépéseket, meg különbözö hangokat is hallok, és eléggé ilyesztő. Nem egyszer fordult már elő az is mintha láttam volna valamit, sokszor pedig mintha más is lenne a szobában rajtam kivül.

Aki tud valami logikus magyarázatot hogy mi lehet vagy mit tudnék ezzel kezdeni az irja le legyen szíves.

(Nem féltétlen azt mondom hogy szellem lehet)



2019. febr. 14. 14:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#6 Ha nem figyeltél volna, előtted már írták (és én is azzal értek egyet) hogy ha ártó szándékú szellem lett volna, akkor már bántotta volna Kanitát. Amire te gondolsz, hogy a félelemből táplálkozik és minél hamarabb igyekszik összegyűjteni elég energiát ahhoz, hogy bántson azok az ártó szellemek és még inkább a démonok. Azonban az alapján amit Kanita leírt, ez nem tűnik ártó szellemnek, démonnak meg pláne nem tűnik.
2019. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A szorongás és félelem RENGETEG dolgot valóságossá tesz dolgokat (saját tapasztalatból)

Nem, nem azt mondom hogy biztos nincs ott semmi, de jobb az idegeidnek is ha kicsit szkeptikus maradsz. (egy részt)

Másrészt: amit először is mondtak, ne tojj be, de ne is hagyd ott sokáig vendégeskedni. Nem jó se neked, hogy ott van, se neki, hogy nem azon a síkon létezik ahová tartozik.

2019. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jó már én se tudok írni, bocsi XD
2019. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!