Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy tudnám kideríteni, hogy...

Hogy tudnám kideríteni, hogy vannak- szellemek vagy bármilyen más lény a házunkban?

Figyelt kérdés
Elég sok dolog történt(de csak velem ha egyedül vagyok), lehet, hogy én idéztem meg(rajzolgatt ilyen démoni csillagot vagy miket, folyton gondolkozom h egy szellem itt lenne milyen lenne stb). Volt egy nő, elöző tulaj volt de meghalt és ezért adták el a házat, én alszok a szobájában
2019. febr. 17. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ilyen detektort:

[link]

2019. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is, ha csak simán rajzolgatod és agyalsz rajta attól még nem hiszem, hogy megidézel valamit:) ahhoz ilyen idéző szöveg is kéne, ha jól tudom. A szellemekre jellemző, hogy ahol ott vannak lemegy a hőmérséklet és hideg lesz, még akkor is, ha nagyon meleg van az adott helyen. Általában a felvételeken is látszanak. És figyeld az ajtókat, szeretik kinyitni vagy becsukni.

De az is lehet, hogy azokat a dolgokat csak beképzeled, mert ilyenekre gondolsz, és már paranoiás vagy:D

2019. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mire megjön már lehet halott leszek
2019. febr. 17. 11:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy paranóiás vagyok és beképzelem de akkor azzal mit tudok lenni h ne érezzem folyamatosan azt h xy időt kell víz alatt töltenem vagy bilincseljem ki magam víz alatt, meg folyamatosan úgy érzem mintha követnének de amikor hátra nézek akkor csak egy 2-3 mpre látok egy árnyat. Éjszaka ha felkelek(gyakori) az ajtom elott látok egy valamit ami nem nagyon mozog de ha oda megyek akkor eltunik. Elvileg ahol lakok itt (mostanában) is sokan halnak meg meg sok embert is öltek
2019. febr. 17. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Valak beköltözött a kunyhódba. Együtt szoktak sörözni Annabelle-vel a környéketeken.
2019. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vegyél egy macskát. Azok bámulják a szellemeket, hisz látják őket. Locsolj szenteltvizet arra a területre ahova a macska bámul, a kényszerekkel meg lehet segít ha megfürdesz egy mentás-szenteltvizes fürdőben
2019. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A saját llki békéd érdekében lehet, hogy jobb ha nem deríted ki
2019. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegyél ki a házban kereszteket, és szerezz be szenteltvizet, azzal pedig locsold meg az egész házat! Kérd meg, hogy távozzon! Közben legyen nálad feszület, hátha ad egy biztonságérzetet (nekem mindig ad, ha ránézek és látom, hogy ott van nekem)🙂
2019. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!