Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy Félisten és egy halandó...

Egy Félisten és egy halandó gyermeke mi lesz? Illetve egy Félisten gyermeke milyen természetfeletti erőre képes?

Figyelt kérdés
Az Istenek (pl Zeusz) és halandók gyermekei lesznek a Félistenek. Az ő gyermekeik is Félistenek, ha halandó a másik szülő vagy akkor Negyedistenek?

2019. márc. 3. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Ezen élőlényeg gyermeke nem lesz semmiféle Isten, csak simán haladnó.

Bruce Lee Félisten, felesége halandó, gyermekeik halandóak.

2019. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Simpleasthat ***** válasza:

1-s ez jó volt😂


És valóban.😉

2019. márc. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Matematikailag negyed isten lesz, annak nem tudom mennyi ereje lehet.
2019. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Secretum válasza:
Én úgy tudom hogy a félistennek már sokkal kevesebb ereje van mint egy istennek, a negyed istennek már csak nagyon kevés vagy egyáltalán nincs és onnantól kezdve a gyermekeik egyre nagyobb eséllyel születnek képesség nélkül és ha kapnak is képességet akkor az egyre gyengébb lesz. Egy negyed istennek ugyanolyan képességei vannak mint egy félistennek csak gyengébbek.
2019. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!