Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a házban? Ilyenkor...

Szellem van a házban? Ilyenkor mit lehet tenni? Jó vagy rossz szellem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyár óta beköltöztem a családommal, be a belvárosba. Nem tapasztaltunk egy ideig semmit sem, majd 2-3 hónappal ezelött kezdődött, hogy egy barátomnak hangüzenetet küldtem, és visszahallgatva, hallatszódott 3 kopogás, amitől kicsit félni kezdtem, és áthívtam magamhoz a bnőmet( itt lakik tőlem 5 percre) és együtt kutakodtunk, hogy hogyan lehet ez a kopogás, majd rájött, hogy a falon volt, egy messze, a másik közelebb a harmadik meg már kb mellettem volt. Utána már volt az, hogy a szobámon amikor át mentem, hirtelen olyan érzésem támadt, mintha valaki átment volna rajtam, kirázott a hideg is és felfordult tőle a gyomrom. Tető ablakom van, amihez jár egy ilyen pálcika, hogy könnyű legyen kinyitni, azt is mostanában akárhogyan állítom, eldől. Vannak felragasztva ilyen zsinór a falamra, amióta csak idejöttem, és nemrégiben azt vettem eszre, hogy magától mozog, mint aki az ujjával piszkálná a madzagot. Meg a lufi is a szobámban magától kezdett el mozogni, nem nagyon de észrevehetően. A menyétek vagy nyestek fogalmam sincs de a padláson azok az állatok már egy ideje csak az én szobám felett kaparnak ami miatt már ideges vagyok és egy barátnőmmel való beszélgetés után, arra következtettünk, hogy lehet valami van a szobába ami miatt csak felettem vannak, és ők ezt érzik. Aztán nemrégiben történt az az eset, hogy magától kinyitódott a húgom szobájának ajtaja, a konyha felől és a lámpája meg leesett, aztán anyu látott egy feketeruhás nőt aki az én ajtómon bejött, és anyu tökre parázik, meg mostanában random felébredek esténként, hiába vagyok hullafáradt. A kopogást azóta már hallottam amúgy egyszer, de semmi különös. Meg volt, hogy kint voltam cigizni, és hallottam, hogy valaki kint van, akire azt hittem, hogy a nevelőfaterom az, mert tök olyan hangja volt a menésének is, de amikor kilestem az ajtón, nem volt ott senki.


Igazából az nyugtat engem, hogy ha van is itt valami,akkor nem bánt mert már bántott volna ha esetleg rossz szándékkal lenne, bár az egy kicsit aggaszt, hogy lényegében, erősödnek ezek a dolgok. Próbáltam reális és érthető választ adni ezekre, de bevallom már kezdek kételkedni bennük, és szerintem van itt valami. Ha igen akkor megtudhatom, hogy mit akarhat? Vagy hogy ki lehet itt? Eltudom innen űzni, vagy megkérni, hogy távozzon? Kérlek segítsetek:( néha belegondolok, hogy ez csak egy kis játék, és majd később durvul a helyzet, és ettől félek.

18l



2019. febr. 19. 20:17
1 2
 1/20 anonim válasza:
71%
Ha csak nem egy démon akkor nem tud bántani. Létezik egy másik dimenzió a mienk mellett valószínűleg onnan jöhetett át illetve ha valaki abban a házban meg halt és nem tudott felmenni akkor lehet hogy ő bolyong ott. Ellehet űzni de nincs rá semmi garancia hogy nem fog vissza jönni, mert azért ez nem olyan egyszerű.
2019. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy démon csak még nincs elég ereje. Most menjetek el amig nem csinál valami halálosat.
2019. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Előttem szóló 2 felhasználóhoz : A frászt hozzátok rám, ezek szerint a Salamon kulcsai nem csak egy vicc,a Necromicon pedig nem teljesen hülyesség.Egy ideje elkezdett érdekelni a dolog,de félek ha netalántán megidézek egyet az elég rossz hatással lesz rám...


Kérdezőnek:


Érdekesnek hangzik a dolog,esetleg ha van hiteles médium a környékeden lehet rá lehetne kérdezni a dologra,biztos nem ingyenes,de egy próbát megér ha már elviselhetetlenek lesznek a jelenségek .

2019. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mi van ha csak egy entitás aki ott kóborol? Nem tudjátok, hogy milyen érzéseket vonz maga után egy ilyen? Mert igaz parázok tőle, de biztonságot is érzek ha tudom, hogy jelen van meg hasonlók. Mintha védelmezne, de rokonra nem foghatom a dolgokat, csak a mamámat ismerem a családomból, az anyámat meg a húgomat, és ennyi.
2019. febr. 19. 21:23
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Lehet,hogy csak egy entitás vagyis valamilyen ott ragadt energia ami időközönként fel fel bukkan folyamatosan. Legalábbis ilyen elméletet vagy teóriát már lehetett hallani a szellemekre magyarázatul. Hát pedig biza lehetséges hogy egy elhunyt rokonod aki valami miatt nem nyugszik és próbál segítséget kérni vagy kérdésre választ ,teljesen hülyén hangzik csak feltételezés de amíg nem tudod / tudjuk ki /mi milyen célból addig csak elméleteket tudunk gyártani :)
2019. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

Szia!


Ne aggódj, szellemek és démonok nem léteznek. Amiket hallasz, azokra minden bizonnyal létezik fizikai magyarázat és nincs szó semmi természetfelettiről. Illetve minden bizonnyal a fantáziád is játszik veled.

Gyerekkoromban én is beképzeltem dolgokat, hogy szellem van az ágy alatt meg ilyenek, aztán ahogy nőttem, meg tudtam magyarázni, melyik fura vagy ijesztő zaj micsoda és a magyarázat mindig evilági volt.


Szóval aggodalomra semmi ok és ne nézz ennyi horrort. :D


Médiumra meg ilyen baromságra meg nehogy költs, nettó becsapás az egész, azok a csalók mások naivságát használják ki.

2019. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kedves #5 elhunyt rokon nem lehet, mert amelyik családtagomat ismertem/ismerem azok kivétel nélkül élnek.

#6 erre nem lehet válaszokat adni szerintem, anyámnak nem szokása hazudni, a konyhában meg csempe van a földön, a madzagom éjjeltájt mitől mozogna úgy, mintha ezerrel piszkálnám?

2019. febr. 19. 21:44
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
Nézzük csak. Pontosan milyen mozgás? Esetleg bármilyen légáram? A rossz nyílászárók okozhatnak ilyet.
2019. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem mondta senki, hogy anyukád hazudik, azonban tévedhet.
2019. febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
5%

Első szabály: Élj tisztán!


Második szabály: Ha van hited, (valószínűleg) meg tudod tisztítani a helyiséget.

(nem feltétlenül a Római Birodalom által kötelező jelleggel bevezetett hitre gondolok)


Harmadik szabály:

Ne nagyon nézz hollywoodi szemeteket, mert könnyen elkaphatóvá tesznek.

2019. febr. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!