Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek létezhetnek...

Szerintetek létezhetnek szellemek?

Figyelt kérdés

Bevallom régebben lenéztem,sőt inkább kiröhögtem azokat akik hittek a szellemekben és más egyéb természetfeletti dolgokban.Ma már szégyellem ezt.


Kb.1 éve költöztem el otthonról egyedül egy csendes kis faluba.Egy több mint 150 éves vályogházba.


Rengeteg hangot hallok esténként (recsegés ropogás,zuhogás,ajtónyikorgás,kaparászóhangok stb)Ezek persze betudhatóak annak,hogy ez egy öreg ház,de ezen kívül fura dolgok is folyamatosan történnek.


A konyhában miközben csukva volt az ajtó ablak leesett a borstartó a polcról.


Zavaróan gyorsan égnek ki a villanykörték a ház több szobájában.


Vagy mikor elmegyek valahova elötte kikapcsolom a Tv készüléket, mikor hazamegyek akkor pedig bekapcsolva megy a tv( ez többször is előfordult már pedig mindig odafigyelek rá.


Olyan is volt,hogy este arra ébredtem,hogy megy a tv,egy olyan adón ráadásul amit én soha nem néznék(politikai beállítottságom miatt).


Ezek így tudom nem olyan nagy dolgok,de néha rám hozzák a frászt.


Egy része( jelentős része) betudható annak,hogy nyílván egy öreg házról beszélünk az esetemben,ráadásul egyedül is élek és ilyenkor könnyebben megijed az ember,élénkebb lesz a fantáziája,de ennek ellenére néha elég ijesztő tudd lenni az egész szituáció.



2019. jan. 27. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem léteznek szellemek.
2019. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Én is egyedül élek és tapasztaltam 1-2 furcsa dolgot életemben. De szerintem a képzelet játszik a kimerültséggel. Ha egyedül kell mindent megoldanod te se lehetsz túl kipihent.
2019. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen, léteznek a földi térben ragadt szellemek.Alighanem a Te házadat is egy ilyen lakja.Mit lehet tenni? Nos, nem vagyok szakértő, ez ügyben neked kell kutakodni.Kutya, macska van a háznál? Ők állítólag jobban érzékelik a túlvilági jelenlétet, az ő reakcióikbol esetleg tudnál valamire jutni.
2019. jan. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
82%

Rázott a hideg is ahogy olvastam a történetet. :D

Én hiszek bennük, bár sokáig én sem hittem. Aztán elég sok furcsa dolgot tapasztaltam én is, úgyhogy jaa.. :D

2019. jan. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

10 rugóért lehet kapni olyan kamerát, ami mozgásérzékelős, éjjellátó és napi 24 órában veszi a kijelölt területet, ráadásul úgy, hogy munkahelyről is rá tudsz nézni.


Ajánlom megvételre, aztán várjuk a felvételeket!

2019. jan. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Egy ilyen öreg házban nem ártana felújítani a villanyhálózatot, mert előbb utóbb nagyobb baj lesz, és te is szellem leszel. Lehet valahol sérült vezeték, lehet zárlat, ezért mehetnek tönkre idő előtt az izzók is. A műhelyemben régi, ezer éves asztali lámpát használok, folyton elpattan az izzószál a körtékben. Lehet valamiért áramingadozás, sérült vezeték miatt ezért kapcsol be a tévé. Ugyanis nálunk áramkimaradás után újabban mindig magától bekapcsol a tévé amikor vissza jön az áram. A tévé korszerű, led tv.
2019. jan. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tévés dolog, hogy az éjszaka közepén arra ébredsz, ez azért nagyon ijesztő! Én vissza se tudnék aludni, ha erre ébrednék, úgy félnék...

Ezt egy barátom ismerősével történt:

4 - en cimborák elmentek egy nap kicsit kirúgni a hámból. Haza fele a cimbik egy temető mellett jártak, mikor gondolták, hogy csinálnak egy közös képet.

A fényképet készítő srác otthon vette észre a fényképen, hogy a képen kettejük között egy női fej is látható!

Azóta - amikor csak tehetik - kerülik azt a temetőt.

2019. jan. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem mesélte:

A párjának meghalt az egyik jóbarátja. A nővérem akkoriban volt gyesen a fiával, aki akkoriban olyan fél éves volt. Köznap éjjel mindig egyedül volt otthon, mert a párja éjszaka dolgozott.

Mikor elhunyt ez a srác, onnantól kezdtek furcsa dolgok történni. Az éjszaka közepén - minden nap ugyanabban az idõbe, percre pontosan - a fürdõben leestek a fogmosó poharak. Mindig olyan fél 3 körül. Meg a gyerek sokszor nézett a semmibe az üres fal felé, és nevetett valamin fényes nappal. A kutya sokszor morgott a semmire.

Gondolhatod mennyire parázott - fõleg éjszaka!

Ezek az események majd' 10 éve zajlottak. Nem sokkal késõbb más okok végett elköltöztek, és megszûntek az események is.

2019. jan. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Léteznek
2019. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A hálózatot tényleg nem árt átnézetned. Szellemek pedig tuti léteznek. 2 hónapja halt meg apósom. Aznap mikor meghalt anyunal hagytuk a kislányom mi eljöttünk ebbe a házba. Itt aludtunk. Mit ne mondjak egész éjjel nem mertem aludni mivel ahányszor hasra fordultam hogy most már alszom ilyen valami morgó hangot és lépteket hallani. Nem nem képzelődtem párom is hallotta. Azóta is kislányom beszél meg nevet a plafonra.
2019. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!