Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akkor most léteztek vérfarkasok?

Akkor most léteztek vérfarkasok?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne,ugyan is olvastam sok érdekes történetet,meg van aki hisz bennük és tud felhozni elég érdekes indokokat,hogy léteznek,de ugyan így,hogy nem is léteznek...

Valami alapja csak van,hogy most megszülettek ezek a vérfarkas legendák...

Aki hisz bennük, azokat arra kérném,hogy indokolja meg mért és ugyan így, aki nem hisz bennük.De ugyan így érdekelne, pl más lény is, akár vámpír, vagy, elf, stb. ezeknek is van vmi alapja,nem?

Köszönöm előre is a válaszokat:)


2010. júl. 2. 20:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Hány ilyen hülye kérdés lesz még...

Az orvosi-pszichológiai tudományban a "likantrópia" nevű mentális betegség jelképezi a farkasemberséget, ekkor a beteg farkasnak vagy egyéb állatnak képzeli magát és néha úgy is viselkedik, mint ha tényleg állat lenne.

2010. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)Egy ellen érv:)

Csak tudd én egyik oldalon se állok, csak érdekel mások véleménye és indokok,hogy mért létezik és mért nem?:)

2010. júl. 2. 21:02
 3/26 anonim ***** válasza:
24%

Nem.

Ufók se léteznek, vámpírok se, szellemek se, zombik se, mutánsok se, élőholtak se, ősemberek se, MIKOR FOGJÁTOK MÁR FÖL, KÖNYÖRGÖM!!!!!!!!

2010. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
30%
Ezek mind kitalációk. Érdekes,hogy csak most lett ilyen divat ezekben hinni. Még a háború előtti időkben sem voltak ilyen babonások az emberek. A vérfarkasról pedig Lőrincz László írt regényt. De hasonló pl. Canan Doyl: Sátán kutyája is.
2010. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak most lett divat hinne benne?? És az elmúlt jópár évszázad-évezred az kutya? (bocsánat, stílusosan: farkas? :D) Akár a likantrópia is lehet alapja egy-egy ilyen legendának, vámpírok esetében a súlyos vérszegénység (amit régen gyógyítottak úgy, hogy vért itattak a beteggel).

Szóval minden legendának van valóságalapja, csak ezt annál nehezebb kihámozni, minél többi idő telt el a legenda születése óta.. és a vámpírban, vérfarkasban, elfekben és egyebekben nagyon régen hisznek az emberek.

2010. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Totya21 köszi a választ,de nem kell itt 'üvöltözni' ugyan is én, ha olvastad volna egyik oldalon se állok:)de írtam,hogy indokot is kérek;)

Csak mások véleményére vagyok kíváncsi.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. júl. 2. 21:30
 7/26 anonim válasza:
A 2. válaszoló említette hogy ufók nem léteznek akkor ezek szerint ebbe a rohatt nagy világegyetemben csak az emberi faj van aki képes területeket foglalni bár bolygók terén még azt se olyan fejletlen az emberiség. Én az ufókban hiszek a a többi kitalált állat , ember-állat lényekben nem hiszek
2010. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)az UFO-kban én is hiszek:D
2010. júl. 2. 21:35
 9/26 anonim ***** válasza:

Milyen erős az emberet képzelet ereje :DDD

Nem léteznek vérfarkasok, miböl gondolod hogy egyálltalán léteztek?

És nem léteznek vámpírokse,(de szellemek léteznek , mert minden embernek van lelke, ha mélyen magadba nézed az érzéseid akkor meg érezheted a lelked erejét.)

2010. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

a szellemekben is hiszek:D

de most,hogy így elgondolkodok,akkor mért ne léteznének/léteztek vérfarkasok?:D

De ettől még, nem nagyon hiszek bennük:D

2010. júl. 2. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!