Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akkor most léteztek vérfarkasok?

Akkor most léteztek vérfarkasok?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne,ugyan is olvastam sok érdekes történetet,meg van aki hisz bennük és tud felhozni elég érdekes indokokat,hogy léteznek,de ugyan így,hogy nem is léteznek...

Valami alapja csak van,hogy most megszülettek ezek a vérfarkas legendák...

Aki hisz bennük, azokat arra kérném,hogy indokolja meg mért és ugyan így, aki nem hisz bennük.De ugyan így érdekelne, pl más lény is, akár vámpír, vagy, elf, stb. ezeknek is van vmi alapja,nem?

Köszönöm előre is a válaszokat:)


2010. júl. 2. 20:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a "még senki sem látta" fura dolog... én sem láttam még sem a kérdezőt, sem a többi válaszolót, de nem vonom kétségbe, hogy léteznek...
2010. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Hmm igazán jó magyarázat!:D

Okos:D

2010. júl. 2. 21:53
 13/26 anonim ***** válasza:
Ufók, szellemek léteznek. Ősemberek csak léteztek valamikor. De már twilight fanok leállhatnátok... már elegem van belőletek mert VÁMPRÍOK, VÉRFARKASOK ÉS SEMMI HASONLÓ NEM LÉTEZETT/LÉTEZIK.
2010. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Kedves 22:44-es-.-


Ne értsd félre,de én nem vagyok Twilight Fan...és akik eddig írtak,sztem azok se!Ha nem tudsz normálisan válaszolni a kérdésre ,inkább ne is írj.Köszönöm.

2010. júl. 2. 22:42
 15/26 anonim ***** válasza:

Vámpír, vérfarkas, lápi lúdvérc meg elf, meg UFO nincs... az orkokban nem vagyok biztos.


Viszont valami biztos van a levegőben, vagy a médiákokkal manipulálja az agyunkat a CIA meg a KGB és a MOSZAD egyszerre, hogy elbutuljanak az emberek és hülyeségeket kérdezzenek a GYakorikérdéseken...

2010. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Azért nem léteznek farkasemberek mert nem léteznek ez ilyen egyszerü :DD


Csak anyi hogy nem léteznek és kész!!!!!!!!!!!

2010. júl. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. júl. 3. 12:16
 18/26 anonim válasza:
pff..hogyne...csak vigyázz egyszer nehogy azt vedd észre hogy valaki rádugrik a bokorból...pff
2010. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
B+ elegem van már,hogy itt senki nem olvassa el, mit írok-.-"
2010. júl. 4. 16:19
 20/26 anonim válasza:

Szia ! Szerintem igen is léteznek ! Szerintetek honnan találták volna ki ezeket ??

Amúgy ki hisz bennük az látja is őket !

Aki meg nem az meg nem ... ennyi

SZVAL NE HIGYJ MÁSOKNAK ! LÉTEZNEK !!!

12/L

2010. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!