Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti laknátok egy olyan erdőszél...

Ti laknátok egy olyan erdőszéli házban, amiben legalább 3-an lettek öngyilkosok az elmúlt 100 évben? A közelben front is volt, biztos sokan haltak meg arrafelé.

Figyelt kérdés
Azért mondom, hogy legalább, mert annyiról tudunk. Egy időben a környék frontvonal volt, szóval ki tudja, hogy hány ember halt még meg ott a II. vh idején. Az '50-es években meghalt ott egy pár, kis idő különbséggel a padláson akasztották fel magukat. Aztán a '90-es évek vége fele is felakasztotta magát a padláson egy fószer, a kötelének a csonkja még mai napig ott lóg. Fel kéne újítani a házat kicsit, de amúgy rendben van. Ti beköltöznétek oda? Szerintem nagyon bizarr az egész, rohadtul zavar, de lehet, hogy bevállalnám. Mit gondoltok?

2019. márc. 22. 00:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából a föld minden egyes négyzetméterére jut egy gyilkosság, öngyilkosság vagy halál, mert az emberiség azért nem tegnap óta létezik. Teljesen mindegy hova költözöl, valaki egyszer ott már meghalt, és te is meg fogsz halni valahol, ahová más hasonló aggodalmakkal rendelkező vevő valószínűleg azért be fog költözni.
2019. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Elesett katona földi maradványa ma is lehet valahol arrafelé. Valószínű ezt érzékeli is telepátiával az aki ott tartózkodik. Ez okozhat némi rossz érzést. Azért gobdolom így mert mindig meg szoktam érezni telepátiával azt hogy ha valahol régen temető volt. Például mentünk át egy falun, majd a játszótérnél éreztem ezt, elég határozottan. Rákérdeztem az amúgy környéken lakó sofőrtől hogy mi volt ott régen. A meglepő válasz: Temető.
2019. márc. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Most azt nézem, hogy hogyan sikerült, hogy egyszer már kiírtad ezt a kérdést (akkor is válaszoltam rá) de az le is lett szedve? Miért lett az leszedve?


Na de mindegy is. Most is azt válaszolom amit előzőleg, mikor kiírtad ezt a kérdést: Lehet hogy furcsán hangzik, de én szívesen beköltöznék egy ilyen házba, mert, bár hiszek a szellemekben, még elég kevés, csupán néhány paranormális élményem volt. Szeretnék több paranormális dolgot tapasztalni, több paranormális élménnyel gazdagodni. És mi lenne alkalmasabb erre a célra egy ilyen háznál?

2019. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Fejlemény? Megvetted? Élsz még? :)
2020. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Megvettem, élek még. :D Bár nem költöztünk be, rá kéne dobni a házra elég sokat, hogy lakható legyen, így is sok pénz ment el rá, egyenlőre áll magában aztán majd lesz vele valami.


Apropó, a kötelet levágtuk és az ott talált összes kacattal együtt egy nagy máglyán rituális keretek között elégettük. Sámándobolás meg minden... Hát, eddig a kutya nem panaszkodott szellemekre. :D Sem a fószer aki előtte 5 évig ott lakott. :'D

2020. jan. 5. 00:36
 16/16 A kérdező kommentje:
Jelentem, még mindig nem találtam szellemet. :D
2021. jan. 5. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!