Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerinted mi volt? Kb 4-5...

Szerinted mi volt? Kb 4-5 évesen mamámnál aludtam

Figyelt kérdés

és mondtam haza akarok menni mondta: ma este itt leszel és egy 3. hang:nem sokáig

azóta ezen gondolkozok


2010. júl. 4. 00:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én 6 éves koromban láttam egy Szellemlovagot kb:a kozépkorból,azota hiszek az ilyen dolgokban.

Szerintem amit te hallottál az egy rosszakaratú lény/szellem lehetett.Szerintem a hangot azért hallotad mert nagy volt az energiája.

2010. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 knakx ***** válasza:

szerintem ez igaz


gyakran hallok olyan torteneteket amiben hangokat hallanak

2010. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Figyelj NE IS FOGLALKOZZ AGYSEJTEK NÉLKÜL ÉLŐK VÉLEMÉNYÉVEL...SZELLEMEK VANAK... TISZTÁNLÁTÓ VAGYOK...

Az a hang 2 dolog lehetett:

-Vagy ehy tudat nélküli hangfoszlány ami ott ragadt térben és időben

-Vagy egy tudatos emberi maradvány volt aki eléggé sok energiával rendelketett... Kérd médiumok segítségét... Vagy ha tapasztalsz vmi paranormális jelenséget akkor SEMMI FÉLW KÉPPEN NE ŰVÖLTS\SIKÍTS mert attól csak bezáródik a kapu amin keresztűl átjött... Erőteljesen mondani kell neki: Távozz innen, ebben a dimenzióban nincs helyed!

2016. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!