Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léccy olvassátok el nagyon...

Léccy olvassátok el nagyon fontos. (? )

Figyelt kérdés
Az van hogy dolgozok egy blogon a természetfeletti lányekről..ez nem is gond..de régen mindig néztme horrort és rémtörténetet..olyan rossz.az álmok is nagyon rosszak.nem bírok elaludni...és most hogy leszoktam erről most az álmok gyötörnek vagyis olyan mintha a testem még vágyakozik erre...mi lehet ez?mi történik velem?
2010. júl. 5. 21:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
34%
Szerintem kezdesz átváltozni! Vigyázz, ez nagyon veszélyes! Lehet, hogy holnap arra kelsz, hogy te is szellem vagy!
2010. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Giovanni ***** válasza:
100%
Ne nézz horrort vagy ha nyugtasd meg magad olvass a dolgok után pl: Loch Nessi szörny nem létezik,
2010. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
:S hát erre egy fura esettel válaszolnék... barátnőm ugyanezzel foglalkozott mármint be akarta bizonyítani hogy a démonok és egyéb gonosz lények léteznek, említette hogy be fogja bizonyítani hogy ez létezik és mutatni akart pár képet amiket ő fényképezett, rosszkor volt rossz helyen... a barátnőm eltűnt...és azóta nem hallani róla semmit ez már 1 éves sztori és nem kamu. a szülei rokonai és énis nagyon sokat sírtam hogy mi lehet vele , de semmi információ róla. az egyik lapon olvastam hogy a démonok és a legfőbb gonosz hatalom eltünteti azokat az embereket akik be akarják bizonyítani a létezásüket. úgyhogy csak óvatosan, mert az álmok lehetnek az előjelei :S:S
2010. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Annyit mondanék, hogy a blogot ne ilyen helyesírással írd meg.
2010. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
21:18 FFFFAAAAAAAAAAAAAKKKKKEEEEEEEEEEEEEEEE XDXDXDXDXD
2010. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

21:18

Legjobb hoax :D

2010. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A 21:18as elég hihető dolgot irt.A Bűbájos boszorkákban volt régebben egy ilyen rész.Jó jó tudom a film csak kamu,de annak az epizódnak kb. az a története,mint amit a 21:18as leirt.És ha közel jársz akkor lehet téged is elakarnak tüntetni:(Vigyázz!!
2010. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm..akkkor ki is törlöm a blogomat és megpróbálok lenyugodni..
2010. júl. 6. 10:50
 9/13 anonim ***** válasza:
XDXD kitörlöd a blogodat? haggyuk már, több éve vannak ilyen blogok, és még senki sem tűnt el emiatt. gondolkozz már egy kicsit!! hány éves vagy? 11? XD
2010. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tökre hihető, hogy manapság csak úgy hipp-hopp eltűnik valaki.... Istenem..... A családja meg csak sír......
2010. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!