Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha mar szellemek, akkor ezt...

Ha mar szellemek, akkor ezt olvassatok el! Aztan irjatok le a velemenyeiteket illetve tapasztalataitokat!?

Figyelt kérdés

Par napja akadtam ra egy oldalra, ahol arrol ment a tema, hogy londonban az underground-ban rengeteg szellem "tanyazik".. fura volt, mivel en londonban elek 3 eve es soha nem tapasztaltam semmit! mar pedig ha valakit, akkor engem megtalalnak. nem mondom, egyszer este 11 korul jottem hazafele es egyedul voltam a metron.. volt vmi fura erzesem.. mintha ulnenek mellettem vagy ilyesmi, de nem gondoltam, h szellem.. aztan az egyik srac nem gyenge story-t meselt nekem.. nem hinnem, h hazudik.. itt a link :

[link]

ugyan angol, de ha valaki nem ertene weben keresztul is lefordithatja.. elgondolkodtato..


2011. febr. 23. 23:50
 1/9 anonim válasza:
az komoly.. :O én a hangoktól (sírás, sikoltozás, épkedés, ajtócsapkodás)-tól jobban félnék szerintem mint mondjuk Churchilltől :D
2011. febr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

en meg mindig sokkban vagyok :D

valamikor kb 10 perce terveztem el, h soha tobbet nem ulok este egyedul a metrora.. ezek rank vadasznak :S

2011. febr. 24. 00:10
 3/9 anonim válasza:
jah... de kíváncsi vagyok ... még egy ok , hogy egyszer elnézzek Londonba :D amúgy a srác mondta hogy "ránk vadásznak"?:/
2011. febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

neeem.. hanem nezegettem videot is errol es ott emlitette valaki.. meg azt is, h arra varnak, h valaki egyedul maradjon a metron es "kozelebbrol szemugyre vehessek "

en tenyleg felek..

2011. febr. 24. 00:45
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Földön, anyagi létben valamiért itt ragadt asztrállények szinte mindenhol megtalálhatóak az egész világon, lehet ott áll most is egy melletted, csak nem érzékeled. De igazából ezek nem nagyon árhatnak neked sőt senkinek fizikailag, viszont azt aláírom, hogy egyesekben hatalmas lelki megrázkódtatásokat okozhat egy-egy találkozás. Legegyszerűbb módja a védekezésnek ha nem félsz, hanem közönyös vagy velük szemben, hisz tudod hogy nem árthatnak neked.


Marivs

2011. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írja le valaki, hogy nagyjából miről van szó, mert angolul nem tudok, a webforditó meg akkora baromságokat képes kiadni... :S
2011. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A londoni metróban állítólagosan látott szellemeket sorolja fel.
2011. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen nagyjabol errol van szo. de azt, ahogyan elmeselik, szerintem a legjobb elolvasni.. sikolyokat, sirasokat hallani.. ketsegbeesett lelkeket lehet neha latni, de ami a legfelelmetesebb, amit a stratford-i station-nel lattak, azt a magas pacakot a fokaival vigyorogni, majd eltunni.. en is itt lakom stratfordban es hihetetlennek tartom, legalabbis csak szeretnem.

meg mielott kikoltoztem volna, lattam egy musort otthon, h allitolag angliaban talalhato a legtobb kisertet. el is hiszem.. ezeknek a hazaknak a 80%-uk minimum 150 eves.. ki tudja mi minden tortent/tortenik a falak kozott..

2011. febr. 24. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!