Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol tudok utanaolvasni a...

Hol tudok utanaolvasni a boszorkanysagnak?

Figyelt kérdés
szeretnek mindent megtudni a boszorkanysagrol, jelekrol, osokrol, hol tudnek olyan konyveket talalni ami mondjuk 1800as evekrol szol, es leir egy par dolgot a regi boszorkanysagrol meg torteneteket, aki mondjuk tudna valamit es segitene annak nagyon orulnek ha irna privatban, akar boszorkany is, mert erdekel minden fele dolog ezzel kapcsolatban.

2019. ápr. 29. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ajánlom a boszorkányok kèzikönyvèt èrdekes olvasmány meg youtubon is van fent sok video ha èrdekel nèzd meg boszorkányok mult ès jelen azt írd be amugy priváltban is írhatsz nekem mert bizonyos mèrtèkben èn is az vagyok vagyis èrtek hoztá de vannak korlátaim nekem is
2019. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi nem a boszorkányok mult ès jelen hanem a legendák nyomában boszorkányság ez egy 44 perces dokumentum fil a boszorkáságrol főkènt a boszorkány üldözèsekről boszorkányperekről ír
2019. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!