Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol tudok utánaolvasni az...

Hol tudok utánaolvasni az egészséges táplálkozásnak?

Figyelt kérdés

Teljesen fogalmatlan vagyok ezekben a szénhidrát, protein, telített zsírok, bla-bla-bla témában.

Ez ellen akarnék tenni.

De nem tudom hol tudnék utánaolvasni. Tudom google a barátom, de csak így nulláról nemtudom mivel és hol kezdjem.

Valaki tudna ajánlani valami oldalt ahol belemennek az egészséges táplálkozás témájába az alapoktól, vagy egy könyvet pdf formátumban mondjuk?



Köszi előre is!



2017. szept. 24. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond,hogy mindenki számára mást jelent az "egészséges táplálkozás" kivitelezése.

Keress rá külön a makrotápanyagokra és megtudod,hogy miből mennyire van szükséged,mit milyen formában érdemes/kell bevinni.

Szénhidrátok,fehérjék,zsírok.


Aztán jöhetnek a mikrok:vitaminok,ásványi anyagok,nyomelemek.

2017. szept. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajánlom Molnárné Bíró Erzsébet Receptkönyvét. Ő az egészséges táplálkozással foglalkozik.
2017. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!