Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mért hiszik az emberek hogy...

Mért hiszik az emberek hogy léteznek sellők, és medvedisznóemberek, és vámpírok meg vérfarkasok?

Figyelt kérdés
én nagyon gyakran látogatom az ezotéri a témaköröket de ezt soha nem értettem meg miböl gondolják hogy ezek a lények létezhetnek, Mert tudom hogy nem léteznek, És kiváncsiságból kérdezem hogy mi van ilyen hülyék lennének az emberk hogy ilyeneket kérdeznek?Persze tisztelet a kivételnek.
2010. júl. 7. 02:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

nem hiszed őket, mert nem tapasztaltad meg őket.

Sokan persze csak hiszik a létezésüket, mert bíznak azok szavában, akik kapcsolatba léptek velük, de vannak, akik szinte napi szinten találkoznak velük.

2010. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt te komolyan gondolod hogy valaki komolyan hisz benne?

Én szeretnék hinni neked ,de alá tudod valamivel támasztani nagyon meg köszöném.

Most komolyan mondom hogy tudjátok hogy milyen boldog lennék ha léteznének a tudat és az hogy én tudom hogy nincsenek , és hilyába hiszem mert attol még nem lesznek csak az állmaimban.

2010. júl. 7. 23:17
 13/24 A kérdező kommentje:
Valaki napi szinten találkozik velle tudsz ilyen embert?
2010. júl. 7. 23:18
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

Tudok olyat, aki igen, de ne haragudj, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy itt "leleplezem".

Nekem is volt már egy találkám szellemmel, de persze volt rendesen megmagyarázható lidércnyomásom is, amit nem sorolok a találkozások közé, mert egyszerű tudományos okai vannak. Aki ilyesmit keres, annak először gondolkoznia kell, de nyitottnak kell lennie arra, hogy elfogadja a szokatlant. Az persze igaz hogy nagyon sok ilyen "találkozás" félreértelmezett jeleket takar, mint az én lidércnyomásom is.

A legmegdöbbentőbb azt volt látni, mikor az ismerősöm örökösödési ügyben idézett meg egy elhunytat, és habár előtte nem ismerte, minden részletben, pillanatszerűen, átvette a viselkedését. Úgy mozgott és úgy igazgatta a gallérját, mint az elhunyt ( az igazgatás jellegzetes szokása volt), a rokonok nagyon megdöbbentek. Ennek az idézésnek végül jó vége lett, az a tipikus, amit filmes sztorinak mondanál: kaptak egy nyilvánvaló, nem várt utalást az örökséghez való hozzáférésről, ami helytálló volt.

Szerintem keress olyan ismerőst, akiben megbízol, akinek tudsz hinni, és átélt már hasonlót, hátha segít megmutatni, hogy tényleg van ilyen.

2010. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
Mert túl sokat nézik a b*zi alkonyatot
2010. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Simone88 válasza:

Az emberek azért hisznek valamiben, mert normálisak.

Mi értelme az életnek, ha nem gondolkozol el semmin, csak a mindennapi dolgokon.

2010. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Kösz utolsó , plusz pont király vagy


igazad van egyet értek ,

2010. szept. 30. 23:02
 18/24 anonim válasza:
a medvedisznóember tényleg létezik.
2011. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 réksp válasza:
Medvedisznóember XD LÁJK Most ez komoly ti túl sok rajzfimet néztek
2011. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

sellők:


[link]


[link]


[link]


medvedisznóember:


[link]


vámpír:


[link]


vérfarkas:


[link]

2011. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!