Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek szellemek?

Szerintetek léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
A múlt este a macskám végig követte a fejével, ahogy a padló pont úgy recsegett, mintha valaki azon lépkedne. A szép, hogy nem a recsegést nézte, hanem fölé, jóval fölé. (Tudom, hogy van hőtágulás, főleg padlófütésnél, de azért nem egy egyenes irányba sétáló mozgásban szokott hőtágulni semmi.)

2019. jún. 3. 22:35
1 2 3
 21/23 Leo Craft válasza:
Őőőőőőőm... Szerintem 62% hogy igen
2019. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Salx Narval ***** válasza:
Az a baj, hogy annyi kamu dologról és észlelésről hallani, hogy elsikkadnak azok is amiket esetleg érdemes lenne komolyabban megvizsgálni v az okát keresni, még akkor is ha csak az elme űz tréfát némelyikünkkel . Az is érdekes, hogy különböző korokban és kultúrákban más-más természetfeletti lények jelentek meg az embereknek, azért ez eléggé igazolja , hogy emberi fantázia, tudat alatti reakciók és a félelem áll a dolgok mögött és akkor még nem is esett szó a szándékos megtévesztésről, félelemkeltésről. Ha belegondoltok kész káosz uralkodna a világunkban ha csak a negyede valós lenne az észleléseknek, óriások, sárkányok, boszorkányok, különböző istenek, manók, tündérek, földönkívüliek tömkelege, szellemek, rémek, vámpírok, farkasemberek, zombik, halottak. Én meg semmit nem látok az egész kavalkádból. Ne már.:D
2019. jún. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
3 év egyetemes fizika után semmiben nem hiszek. Mindennek van ésszerű magyarázata
2019. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!