Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt eddig a legdurvább/fur...

Mi volt eddig a legdurvább/furább dolog, ami veled, vagy ismerősöddel történt, de nem találtatok rá magyarázatot?

Figyelt kérdés

Esetleg mintha szellemi tevékenység lett volna, vagy ilyesmi, de nem tudod eldönteni. Priviben is írhat aki akar, szívesen hallgatok ilyen történeteket, akár idézés, vagy egyéb természetfelettiről is.

Nekem is van pár sztorim.



2019. jún. 4. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Engem érdekelnek a sztorik.

Amikor apukám meghalt, aznap sokat sírtam, néztem a képeit, stb, és éjjel 11 órakkor leesett a polcról a gyerkőc játéka, ami eddig egyszer sem esett le. Aztán rá pár hónapra azt álmodtam, hogy apukám ott van velünk a szobában, és megölel engem és a kisfiamat, és mondja, hogy "itt vagyok". ezzel a lendülettel a kisfiam felkelt, boldogan(éjjel 3-4óra lehetett, nem szokása vidáman felébredni az éjszaka közepén), majd 5-10perc múlva mondta a kisfiam, hogy "elment.." és visszaaludt.


Aztán amikor otthon laktam még, csak én voltam otthon, és a porszívó csöve(nem volt összerakva a porszívó) kirepült az előszobából , és a szoba ajtaja előtt találtam meg.


így hírtelen ennyi jutott az eszembe

2019. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2. Bárcsak inkább arra eszméltél volna, hogy értelmes ember lettél. De együtt érzek veled, mint a többi szellemi nullával.
2019. jún. 4. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer arra ébredtem, hogy egy fénylény állt az ágyam mellett. Nem mertem felnézni rá, mert megijedtem, de vissza gondolva nagyon különleges volt.
2019. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Kiesett két teljes nap és olyan sztorikat meséltek rólunk amikre nincs racionális magyarázat xD több helyen láttak minket egyszerre
2019. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
82%

Szia, engem is érdekelne a sztorid, 😊


Egyébként velem is történt magyarázhatatlan dolog...


Egy hosszú tv-zés után be aludtam..aztán meg arra keltem hogy valaki áll a szekrénynél..olyan szinten le voltam sokkolva..hogy még nyelni is alig mertem..aztán meg olyan is volt..hogy a szobában körbe megy egy kis fény..egy kis újnyi..de aza le durvább hogy másodpercenként..és zajra el tűnik..már mint én olyan zajra gondolok hogy le szoktam rúgni magamról a takarót..és még vam egy pár..ha érdekel privibe le írom..és amint írtam hogy érdekel a sztorid😊

2019. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sajnos meghalt Anyukám, 4.hónapja, 84.évesen. Mind a ketten nagyon imádtuk a macskákat,mindig voltak macskáink,anyuéknak több is. Mindig viccesen azt mondta anyu,ha meghal,és valóban létezik túlvilági,küld nekem egy macskát jelként...jót nevettünk akkor az egészen.Nos,sajnos anyum meghalt,és pár hete minden nap itt van a teraszon egy fehér macska,aki csak néz,nagyon kedves,bújós...eddig SOHA nem volt itt macska..
2019. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van pár történetem. Annyira durva talán nincs közöttük.


A szomszéd néni meghalt és a testvére nekem adta az egyik vázáját. Raktam bele virágot és féltettem a szekrény tetejére. Másnap jött anyukám mondom neki Gizi néni se gondolta volna, hogy itt köt ki a vázája. Abban a pillanatban, ahogy kimondtam a váza le esett és összetört.


Egyszer az egyik éjszaka a dédnagymamámmal álmodtam. Egy kereszteződésnél álltunk és azt mondta: Elmegyek abba az irányba már éltem eleget. Felkeltem. Az addig egészséges dédim aznap került kórházba.


Drága nagyapám meghalt. Rá egy évre a testvérem születésnapját megelőző napon vele álmodtam, hogy jön fel a lépcsőn, borult az ég és a kutyánk pedig fél. Rámnézett és azt mondta : Mond meg a doktornőnek (így hívta a tesómat az egyetem elvégzése után 🙂), hogy boldog születésnapot kívánok! Én másnap átadtam am az üzenetét.


A barátaim meghivtak házi buliba. Mondták, hogy a házban elég furcsa dolgok történnek de ne féljünk mert nem ártalmas csak ijesztő. Már a partinak vége. Fekszünk le a nappaliban egy másik barátnőmmel. Erre elkezdtünk suttogásokat hallani,meg olyan hangot mint ha valaki egy sörös dobozt gyűrögetne. Annyira para volt, hogy a vendéglátó barátnőnk halószobájának a padlóján aludtunk mind. Azóta nem aludtam náluk.


Az egyik ismerősöm mesélte, hogy a barátnője kislánya állandóan egy bácsit lát a házunkban. Kérdezgették, hogy hogyan néz ki. A kicsi azt mondta, hogy anya a bácsinak nincs keze. Utána néztek a háznak. Egy fűrésztelep volt a helyén.

2019. jún. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesek ezek a történetek..akivel történtek már meg magyarázhatatlan,furcsa dolgok,azok nem szívesen beszélnek róla,ne hogy bolondnak nézzék őket. Pedig senki sem tudhatja,mi van oda át.
2019. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Manócska1 ***** válasza:
89%
nekem anyai nagyapám szelleme "járt" haza jó darabig. nyílt az ajtó,kopogott a szekrényeken stb. akkor még élt a Putnoki jósasszony. anyu meg mama elmentek és azt mondta,nem tud nyugodni a lelke. aztán gondolom megnyugodhatott mert megszűntek a jelek..
2019. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!