Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? Valami fizikai...

Ez mi lehetett? Valami fizikai dolog okozhatta?

Figyelt kérdés
Először is van egy félig felépített ház amiből nevetéseket hallottunk majd dobáltunk be köveket hogy ki jöjjenek, majd a nevetés elhallgatott.. később ismerősöm be ment az épületbe hogy meg nézze ki van lent még mi ketten kint maradtunk és a hátunk mögött a falon csattogás hallottunk kb olyat mint ha egy áramkör kisülne ilyen: "csiricsiricsricirsi" vagy ahoz hasonlíthatnám amit lehet kapni vásárokba "ördögszekér" a neve földhöz vágod és csattog aztán elmentünk onnan.. ezeket hallottuk többen is.. mellé még haverom állítása szerint mozgott bent valami de a tények szerint mik lehettek ezek?:O a csattogás sem egy pontból hanem egy térből jött a falról.. :S
2010. júl. 8. 21:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm:) írhattok még ha gondoljátok
2010. júl. 8. 22:27
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
de ha a házban senki nem volt akkor miért lehetett nevetést hallani??:o
2010. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
lehet hogy volt lennt valaki ezt nem tudhatjuk biztosra, azt tudjuk hogy két hely van kijönni azon senki nem távozott mert észre vettük volna.. deeeee mi is voltunk lent..
2010. júl. 8. 22:56
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
szipuztatok? vald be! Ne terelj!
2010. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én néha ilyen dübögés-csattanás-ütés szerű hangokat hallok a tetőről, főleg este. Nem képzelgés, tisztán hallható, fel is tudnám venni. A legfélelmetesebb az, hogy az emeleten lakok és nincs felettem senki, padlás se. Fogalmam sincs, mi lehet. A szomszédom galambjai? Este 12kor esőben? Valaki van a tetőn? Akkor már bejött volna :D Nem hiszek a szellemekben, ha vannak akkor meg hagyjanak engem békén.


A kérdésre válaszolva: a nevetés szinte biztos, hogy vicces kedvű fiataloktól származik, akik lementek megnézni, mi van ott. A hang...érdemes lenne megkérdezni egy vízvezeték szerelőt, vagy hasonló szakértőt, hogy mi lehetett a csőben. Ilyenkor érdemes körbehallgatózni. Nekem nemrég fél füllel kellett eltöltenem 3 napot, és igen nehéz megállapítani, honnan jön a zaj, pl a csöpögő csapra azt hittem, valaki az utcán járkál, de mire 'körbe radaroztam' sikerült bemérnem a hangot :D

2010. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szerintem a fő kérdés aaaaz


hogy most a ház félig van felépítve, vagy félig van leépítve....hmmmm....

2010. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hmm érdekes köszönöm szépen :) Én azon a távponton maradok hogy : Hiszek Bennük , Tisztelem Őket , de ennyi.. nem megyek bele mélyebben. köszönöm a válaszokat: ) Jóéjt
2010. júl. 8. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!