Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki tud véletlenül egy...

Kyrpho kérdése:

Valaki tud véletlenül egy olyan lény létezéséről, aminek az egész teste olyan, mintha a színek összeolvadnának és hosszú haja van?

Figyelt kérdés
Még régen történt ez az eset velem, hogy a szobámban nyitott ajtó mellett ültem és játszottam, majd valamiért a folyosóra kinéztem és olyan 2-3mp-re láttam egy színes arcú, hosszú hajú "valamit" majd a lépcső felé hirtelen megindult. Nem tudtam mit láttam szóval megakartam nézni de sehol se láttam "annak" a nyomát. Akkor még nem nagyon foglalkoztam vele csak mostanság ezen gondolkozok, hogy vajon akkor mit láthattam.

2019. júl. 3. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy hosszú hajú lányt láthattál kifestve, valami csillogó ruhában. Gondolom jelmezben. Nem farsangkor volt?
2019. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem láttál, ami valódi. Az elméd szórakozott veled.
2019. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Geometriai minták?
2019. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2019. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volt sok a varázsgomba?
2019. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. Nem farsangkor volt, olyan december körül lehetett.

2. Én is gondoltam hogy lehet csak képzeltem de ez túl tiszta volt ahoz.

3. Geometriailag full ember alakja volt.

4. Vagy 10 éves lehettem...

2019. júl. 4. 01:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor egy kuvasz volt.
2019. júl. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Állítólag már elfogadott tény az unikornisok létezése. Javaslom, nézz róluk képeket, a National Geographic legújabb műsorában is ezzel a kérdéssel foglalkoznak. Azt is fontos tudni, hogy a megalodonok állítólag távoli rokonai az egyszarvúknak.
2019. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!