Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megérné elmennem Abdára vagy...

Megérné elmennem Abdára vagy Mátranovákra a lények miatt?

Figyelt kérdés
Gondoltam rá hogy rá szánnék egy két hétvégét és ellátogatnék ide ködös őszi napokon. Hátha mázlim lesz és videóra tudom venni a lények valamelyikét. Van rá csekély esély vagy hagyjam a bánatba? Hozzá tenném, én hiszek az ilyesmiben.
2019. júl. 21. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Én otthon cideóztam szellemfélêt.szóval le lehet videózni de csak éjjellátó al. Most is tervezek. Új kamera van ami jobb. Csak bonIult számomra az alpp.
2019. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Speckos cuccaim sajna nincsenek. Tudsz róla videót küldeni amit filmeztel?
2019. júl. 21. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Most kőbányára érdemes elmenni a lények miatt. Este lefekszel és ha szerencséd van nagyon kellemes élményben lehet részed
2019. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 amatorkriptozoologus ***** válasza:

Én kriptozoológus vagyok, elég komolyan veszem a dolgot, a fanyűvővel foglalkom az esetek 75%-ban.

Én azt javaslom az első amiről gondoskodj az önvédelem!

A gázpisztolyt pepper tölténnyel tudom ajánlani. Csak 10 napot kell várni amég a viselési engedélyt kiállítják, anélkül meg nem hordhatod (csak elcsomagolva szállíthatod).

Ha nem vagy 18 akkor valami foam vagy jet/gel szórófejű gázsprayt vigyél (a cs engedélyezett, de az nem jó állatokra, a pepperért viszont bírságolnak)

Egyébként a lény szokásairól kb annyit tudok hogy a növő hold környékén aktív teliholdig, este jön elő, fél a fénytől,

és vándorol. Ha látták is pusztásabb, síkságos területen, akkor már nem hinném higy ott van. Mátranovák jobb ötlet lehet, hiszen ott könnyebben tud rejtekhelyet találni, de ott medvével is akár találkozhatsz!


Veszélyes vállalkozás egy ilyen, egyedül nem ajánlatos nekiállni.

2019. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Végre egy értelmes válasz. Köszönöm! Egyedül semmiképp sem mennék!
2019. júl. 23. 15:14
 6/7 amatorkriptozoologus ***** válasza:
Én sajnos szinte mindig egyedül megyek, de már megszoktam, a gázpisztolyom azért ad valamennyi önbizalmat éjszakai felfedezésnél. legutóbb Pécel környéki erdőket néztem át. Megtaláltam a 2011-es észlelések helyeit. Azért is volt érdekes a hely, mert sok helyen találtam fehér szőrcsomókat, összekarmolt fákat.
2019. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írok privátban!!
2019. júl. 26. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!