Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Csernobíl felett UFO-kat...

Csernobíl felett UFO-kat láttak. Köze lehet a történtekhez?

Figyelt kérdés

Most így a szabadságom ideje alatt időm volt a Csernobil sorozatot végignézni és tanulmányoztam a robbanáshoz vezető körülményeket. Vizsgálódásaim közben olyan új dolgokra akadtam, ami megváltoztathatja a katasztrófáról kialakult elképzeléseink


Tény, hogy nagyon sok azonosítatlan jelenséget (UFO) láttak arra a legkülönfélébb emberek. Több felvétel is van ufokról, molyemberekről, idegen szerkezetekről. Utánaolvastam olyan kutatók elméleteinek, akik a beszámolókat ezeket végigtanulmányozták. Az körvonalazódik, hogy földönkívüliek jártak a Csernobili atomkatasztrófa helyszínén közvetlen a robbanás előtt és után [link]


Kevéssé ismert, hogy Csernobilban a katasztrófát követő években is történtek ott - igaz, kisebb, de - nem veszélytelen balesetek. Amelyek rosszabbul is végződhettek volna. Például 1989. szeptember 16-án amikor egy földönkívüli repülő szerkezetet fényképeztek Csernobil felett [link]


- - -


A kutatók szerint egy negatív földönkívüli faj, ami reptíliánokként ismert a Földön szándékosan idézte elő az atomkatasztrrófát Csernobilban, azzal a szándékkal hogy kiírtsák az európaiakat. Aki kevéssé ismeri a földönkívüliek bolygónkra gyakorolt hatásást azt kérdezhetné, hogy miért nem lődöznek le minket. Nos, az az igazság, hogy több eltérő helyről jönnek ide fajok a világ eltérő szegleteiből és létezik az idegenek közt is nemzetközi egyezmény, amit be kell tartaniuk különben egy nemzetközi szerv megbünteti őket. Olyan mint nálunk a NÁTÓ.


Nem írthatod ki a kisebbséget, mert fenntről figyelnek és megdöntik a rendszered. Lásd a NATÓ a szerb kormányt megdöntötte, amikor a horvátokat ugyanígy ki akarták írtani. A negatív idegenek csak úgy tudnak kipusztítani minket, ha mindezt úgy csinálják, hogy rejtve maradnak a tettei a nemzetközi figyelem elől. Erre a legjobb példa lehet Csernobil.


Csernobil egy szovjet atomerőmű, pont európa szélén és éppen európa északi-déli közepének síkjában. Több Csernobil típusú erőmű volt a szovjetúnióban ugyanolyan technológiával mind messzebb európától. Vajon miért nem azok robbantak fel először?


Az ismert tények szerint közvetlen a katasztrófa előtt un.molyembert láttak az erőmű épp azon blokkja felett, ahol a katasztrófa történt [link] Közismert, hogy ilyen fajú lények a gyíkemberek(reptíliánok) alatt dolgoznak és velük szövetséges faj. Vannak hibridek is köztük, amik keverékei a reptíliánoknak és ezeknek a szárnyas bestiáknak. Az ilyen lények képesek mentálisan manipulálni embereket, hangulatukat, érzelmeiket, tetteiket. Több UFO-t is láttak ott a robbanás előtt és után. Ezek mind ugyanazon fajhoz tartozhattak [link]


---


EREDMÉNY : Mi van, ha szándékosan idézték elő idegenek a katasztrófát, azzal a céllal hogy titokban kipusztítsanak minket? Csernobil kiváló földrajzilag erre a célja. Az elavult grafitmoderátoros reaktorra rá lehetett fogni az egészet illetve később már sok mindent kitaláltak oknak. Több ilyen atomreaktor működött sokáig a világ számos helyén mégis csak ez robbant fel. Senki sem gyanakodna idegenekre. A nemzetközi földönkívüli felügyelő szervezet meg végképpen nem. [link]



2019. júl. 25. 13:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez hülyeség.
2019. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

"nem kellett volna felrobbannia egy atomreaktornak"

...de nem ám!

Az igazság kedvéért hozzá kell tenni, hogy nem is a reaktor robbant fel, a hűtővízkörben történt gőzrobbanás!

A keletkezett túlhő miatt a hasadóanyagot tartalmazó rudak leolvadtak.

Ezért nem került jóval több hasadóanyag a levegőbe.

2019. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

# 12/12 Az igazság kedvéért hozzá kell tenni, hogy nem is a reaktor robbant fel, a hűtővízkörben történt gőzrobbanás!"


Az igazság az, hogy maga a hűtővíz a reaktorban volt. Maga a reaktor robbant fel. Szétszóródtak a darabjai minden tagjának a grafitnak is, uránnak is, burkolatának is.


# 11/12 arra gondoltam, hogy tudták a reptíliánok hogy a szovjet politika rákeni olyan emberekre, akik nem is tehetnek az egészről, csak azért hogy a szovjet rendszert védje. Pont ezért robbanthatták így fel, mert másra kenik az egészet. Nem veszik komolyan hogy molyembert ufókat látnak az emberek a blokk felett.

o


Ott van pl a Nyikolaj Fomin a helyettes igazgató mit tehetett róla ? Csak levelezőn végezte el a mérnökit. Életében nem dolgozott atomerőművön. Nem tudott semmit semmiről. Erre diliházba zárták Ű:(

2019. júl. 26. 20:49
 14/17 anonim ***** válasza:
33%

Tény, hogy amikor a baleset történt voltak UFO-s beszámolások a reaktor körül.

Az érdekesség az hogy a balesetet megelőzőleg látták mintha vizsgálódnának, utólag pedig most azt olvasom hogy a baleset után segítették a radioaktívitást csökkenteni. Most hogy mi az igaz nem tudom, szerintem az előbbi. Akkor voltam tizen éves és beszélték az ukránok itt is a KGST piacon hogy az operátorok láttak előtte körözni fényeket a reaktor fölött.

2019. szept. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Majdnem ilyen de nem...

[link]

2021. jún. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen igazad van


Hiszen a helyükben én is legsugárszennyezettebb

2021. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen igazad van


Hiszen a helyükben én is legsugárszennyezettebb helyre mennék

2021. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!