Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Maddii kérdése:

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
A kedvenc tanárommal és a két legjobb barátnőmmel megyünk egy kocsiba. Mindenki már-már ijesztő merevséggel bámul maga elé. Egyszer csak megszólala a tanárom: Mindjárt megérkezünk. Teljesen színtelen hangon. Megkérdezem, higy hova. Nem kapok választ. Ekkor az egyik barátnőm megszólal: Halálzóna. Ő is mereven bámul maga elé. A másik a barátom is megszólal: Csernobil. És vége lett. Mindenki ijesztően olyan volt mint egy gép!!

2016. márc. 28. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Radikális változtatásokra van szükséged.Ezt jelenti
2016. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Többször is álmodtam Csernobilról. A fent említett barátaimmal kitaláltunk egy fantasy történetet ami beigazolódni látszik, ehhez kapcsolódóan álmodtam. Csernobilban álltunk. A töritanárom, az angoltanárom a két barátnőm és én. Egy asztalon ott volt egy szkarabeusz bogár szobor. A háttérben a teljesen kihalt Csernobil volt. Egyszer csak az angoltanár ledobta a földre a szkarebeuszt. Visszautaztunk ez időbe éreztem(!), hogy 1986 van. Mielőtt belekötnétek úgy éreztem, hogy egy hang csak azt hajtogatta a fejembe, hogy 1986. Ott áltun és egyszer csak megtörtént a robbanás. Mi meg csak álltunk és néztük. Nagyon rossz volt, mert menekülni akartam, de a lábam ott maradt a földbe.
2016. márc. 28. 20:40
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a most történő terrortámadások miatt álmodsz ilyeneket. Valószínűleg sokat foglalkozol velük, és félsz tőlük. Csernobil pedig ennek az álombeli kivetülése. Próbálj valami mással foglalkozni, mert így csak feleslegesen idegeskedsz, mert ezen úgysem tudsz változtatni.

2016. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet. Bár nem nagyon szoktam rajta görcsölni. Csernobil viszont valahogy, valamiért vonz!!
2016. márc. 29. 19:09
 5/6 Bazsika00 válasza:

Csernobil valahogy valamiért engem is vonz! nagy álmom hogy oda egyszer el jussak v legalabb pripjatyba

ugy vagyok vele ha egyszer meg halunk haljak meg ugy hogy legalabb az almom beteljesül.

16/F

2016. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

19 éves vagyok [1998 02 17]. Lehetetlen 1 dolog az, hogy akkor éltem volna [1986ban,]

Vannak emlékeim Csernobilról. Pontosabban Pripjatyról meg a '86 környékén történtekről. Emlékek és álmok, meg olyan rémálom szerűek de nem történik sosem semmi. Igazából annyi, hogy délután van narancssárgás minden és az erőműtől menekülünk 1 fehér kisbusszal és a hátsó ajtók csak úgy lebegnek, mégis becsukjuk őket. Meg van 1 üres város és az utcalámpák meg a közlekedési táblák világítanak, [sárga jelzsére emlékszem közvetlen] akkor, hogy ott vagyok egyes egyedül 1 ipartelepen és besötétedik de nincs semmi élő ott meg jó, csak rossz és negatív. Meg minden olyan sötét, kietlen, hatalmas: de bennem van az az érzés, hogy itt egykor csomó ember volt, most nincs semmi. Vagy járom a várost fényes nappal de üres, meg este is. Általában az időjárás olyan, hogy sötétszürke az ég és világosabb felhők vannak fent, ritkán van 1 nagy vihar is. Amúgy mindig is volt, valahonnan egy emlékem, meg rémálmaim egészen kiskoromtól kezdve, hogy valami elhagyatott sötét ipartelepen vagyok, és egyedül vagyok ott nézve a hatalmas építményeket aztán csak besötétedik, és egyedül maradok ott. Nincs a közelben semmi. Meg elhagyatott helyekről ahol egykor pezsegett az élet, vagy régi hotelokról, házakról, uszodákról, iskolákról, raktér épületekről szokott eszembe jutni, vagy amikor a vasútállomáson vagyok, és azok a magas ipari lámpák világítanak arról is az erőmű jut eszembe, mint a Csernobili erőműnek az épületén bevilágító fények [tudod, hogy 1 repülő se ütközzön neki.] Mintha a jövőt láttam volna. Hátborzongató volt és még most is vissza gondolva az. JA és az ember 7 évesen nem szív semmit sem, hogy hasonló képpen képzelje el a dolgokat. Mindenki folyton siet, főleg a fiatalok. Mintha tudnák, hogy meg lenne írva valami, mintha sietnének, hogy tudják: nem örökké élnek. Tudom ezt fura látni/olvasni. Nem vagyok bolond csak leírtam a gondolataimat. Amik igazak. Bár ha ebből valaki azt tudj lekövetkeztetni, hogy a zárt osztályra kéne engem berakni az nem normális. Mondjuk anno 2013-ban amikor a pszichológusnak ezt ugyanígy levezetve elmondtam akkor köpni nyelni nem tudott.


Itt egy pár fotó meg egy videó ami kicsit lerajzolta a dolgot, mondjuk sosem láttam még ezeket, csak elképzelve vagy álmaimban esetleg emlékezet, de érdekes.. Nem az, hogy láttam ezeket a dolgokat, hanem: ott voltam. [bár nem éltem.] Ezek után néztem meg a 0. Órát, Csernobili csatát, Halál Csernobilbant, Vészahrangokat, meg az Örökséget, a zónát meg a pillangókat ahonnan jöhetnek az emlékek más szemszögből.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=juRCqjVzp20

2017. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!