Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti látjátok már valaha UFO-t?...

Ti látjátok már valaha UFO-t? Ha igen, kérlek írjátok le a tapasztalaitokat.

Figyelt kérdés
Nekem egyszer az volt, hogy az égen láttam ilyen nagy madár szerű valamit, de nem csapkodott a szárnyaival (sashoz képest túl alacsonyan repült, ráadásul nagyon robotszerű volt. 🤔 Anyukám azt mondta, biztos egy drón, apa állította hogy sas. De valahogy mégis fura volt. 4-5 percen keresztül körözött a házunk felett, mi meg hárman csak bámultuk, aztán egyszer csak ilyen zöldes-kékes valamit kilövellt a hegyek felé (ilyen fény csóvát), aztán óriási villanás volt, szinte vakító, majd teljesen eltűnt. Tátva maradt a szánk, egyszerűen nem tudtunk mit szólni, mindhárman ugyanazt láttuk, szóval biztos nem képzelődtem 😊 van még pár ilyen storim. Veletek volt már hasonló? :D

2019. júl. 31. 16:31
 1/8 spectator ***** válasza:
65%

UFO-t mint kiderült, mégsem láttam, de jellemző példaként leírom, miként lehet csapdába esni:

Külföldön jártam úgy éjféltájt egy nagyvárosban. Egyszerre feltűnt a távolban egy fényes pont, amelyik az az épületek felett cikázott. Légijármű nem lehetett, mert az messze nem képes ilyen gyorsan irányt váltani. Elindultam gyalog az irányába és kb. 1 km. után kiderült az igazság: az erős szél egy rosszul megerősített gazdátlan toronydarut forgatott, és a karjára erősített lámpa "vetületét" láttam. Tanulság azoknak, akik mindenütt UFO-t akarnak látni.

2019. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer elutaztunk egy hegyi faluba az ISten háta mögé. Akkoriban elég sok X-aktát néztem. Éjszaka arra keltem, hogy az udvarról erős fények világítanak be. Néha világít, néha nem, váltakozott. LEizzadtam, hevesen vert a szívem, be voltam fosva. Alig tudtam aludni, de gáznak éreztem volna anyámék szobájába átbújni, meg ki se mertem lépni az ágyból. Reggel mondta a vendéglátó, hogy azokra a qrva macskákra mindig kigyullad a mozgásérzékelő lámpa. Na, bazz...
2019. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát őszintén megmondom, én nem tudom mit láttam. Kb 10 éve történt, aug 20-án, kb negyed órával a tűzijáték előtt. Egy halvány fehér fénypont jelent meg az égen (úgy tudnám leírni, mintha egy távoli csillag lett volna) gyorsan haladva leírt egy villám (⚡) alakot és eltűnt. 5 perc alatt nagyjából 3-4 ilyen pont volt, ugyan ott és ugyan olyan sebességgel jelentek meg, írták le a villám alakot és tűntek el. Édesapám is velem volt, ő nem látta (bár nem is nagyon kémlelte az eget), de az unokatesóm igen, aki tőlünk néhány 100 m-re volt. Erre a mai napig nem tudok logikus magyarázatot adni, hogy mi lehetett. Repülő, helikopter kizárt, nem tudnak így mozogni. Meteorológiai ballon sem lehetett, a csillagok nem mozognak, így az is esélytelen. Fénycsóvát nem húzott, így meteorra sem gondolok, hogy lehetett.
2019. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
43%
Láttam.Le is fényképeztem.
2019. aug. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

1 2

Én is lattam mar nem egyszer,bizonyos körökben teljesen természetesek. Egyébként csak akkor hagyják láttatni magukat ha azt veszélytelennek ítélik. Alapvetően nem áll szándékukban tömegesen kapcsolatba lépni az emberekkel. Manapság már sokkal jobban kell figyelniük, mert mindenkinek van kamerás mobilja.

2019. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan mozgó pontokat láttam az égen. Mint kiderült csak számomra volt "unidentified", mivel egy iridium műholdat láttam. Aztán többször is felkeltem az éjszaka közepén megnézni őket. Sajnos lecserélik a régi műholdakat és az új generációs műholdjaik már nem fognak csillogni ;(


[link]

2019. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár évvel ezelőtt vidéken késő éjjel kimentem és felnéztem az égre pisilés közben és azt látom hogy a vénusz fényességével cikázik az égen 2 valami teljesen párhuzamosan. Valami olyan volt mintha kerestek volna valamit. Éles szögekben is haladtak és hirtelen gyorsan és egészen lassan is mozogtak tök egyszerre. Majd kb néhány perc múlva megálltak egy ponton és iszonyatosan fényesek lettek és a lilától a narancssárgáig váltakozott a színük. Majd amikor legfényesebbek voltak néhány másodperc alatt felszívódtak abban a pontban. Szóval ezt láttam, és nem hittem el hogy UFO csak amikor azokat a szokatlan mozgásokat csinálta és azok az erős csodaszép színek amiket nem láttam még azelőtt. Mint a projektor vetítő lencséje amikor vetítenek vele olyasmi.
2019. aug. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Azt elfelejtettem írni hogy mielőtt láttam hogy eltűnnek előtte egybeolvadt a kettő és olyan óválisnak tűnt és váltogatta a formáját mint egy buborék. Ekkor lett erős fénye és mindenféle színes.
2019. aug. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!