Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaha lehet nem UFOk jártak...

Valaha lehet nem UFOk jártak itt, hanem az emberiség volt fejlettebb mint ma és azok építették a Gizai Piramist?

Figyelt kérdés

Nézd meg a Gízai nagy piramist ! Olyan tökéletesen vannak a megatonnás kövek egymás mellé helyezve, kicsiszólva, hogy egyetlen papírlapot sem lehet közéjük dugni. Teljesen szabályos. Ilyen szabályosan ma sem tudnánk megépíteni a modern lézer technológiával, akkor hogyan tudtákvolna ezt a primitív egyiptomiak, akiknek 4 percenként kellett egyetlen kőtömböt a helyére rakni, ráadásúl ha már rossz helyre tette fel sem tudta utána emelni ?


A válasz : Sehogy ! Ezt egy a mai emberi technológiát, természettudományt jóval meghaladó civilizáció építette, ahogy az ókori mondákban, mesékben szintén a mai modern atom és kvantumfizika eredményei vannak formába öntve a korabeli nyelvezettel. Ezt ma úgy magyarázzák az ufologusok, hogy idejöttek idegenek, de mi van ha Platonnak volt igaza, aki szerint jóval a mi ókori kultúráink, az írott tőrténelem előtt már maga az emberiség egy része jóval fejlettebb volt, leelőztek minket, csupán kiírtották egymást atomháborúban lásd Mohendzso-Dáró, skócia vagy az ősi Mahabharata leírások. :/


Kézenfekvő a kérdés, hogy lehetett-e itt a földön egy nálunk jóval fejlettebb szinten levő emberiség, amely elpusztúlt és mára nyoma sem maradt csak olyan monumentális alkotások, mint a Gizai Nagy piramis? Sok ezer év múlva, vagy millió evekkel később a mi világunkat is visszaveszi a természet, nem marad semmi építmény sem, minden elporlad. Max a Gizai nagy piramis fog csak állni. Milyen gondolatok ébrednek benned?


2015. aug. 18. 19:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem volt fejlettebb, annak nyoma maradt volna.
2015. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez már sokunkban megfogalmazódott. Mi van, ha egykor a Marson volt jelen az emberiség, majd utána a fiatal Földre menekültek?

Kíváncsi lennék, ha a Marson 20 méter mélyre ásnánk vajon milyen leleteket találnánk?

2015. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

"Szerintem ez már sokunkban megfogalmazódott. Mi van, ha egykor a Marson volt jelen az emberiség, majd utána a fiatal Földre menekültek? "


Én is kíváncsi lennék a Marsra, de borítékolom hogy eltitkolnák, úgyhogy mi semmit sem tudnák meg, a CIA meg pont tudja régen :P



"Nem volt fejlettebb, annak nyoma maradt volna."



Mi maradt volna fenn ? Mégis mi? Papír elporlad az épületek is. Sok ezer év múlva, vagy millió evekkel később a mi világunkat is visszaveszi a természet, nem marad semmi építmény sem, minden elporlad. Max a Gizai nagy piramis fog csak állni.

2015. aug. 18. 21:16
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem unjátok még ezeket a dilettáns okoskodó kérdéseket?
2015. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
Ez érdekes,ez nekem is mindig eszembejutott, ez marsos tèma de más véleményt osztanék már egy ideje. Elkeztem gondolkozni és errejutottam: ha az emberisèg annyira kifejlődött a marson ,hogy eltudjon menekülni akkor a földön mért fejlödöt tovább, na meg még egy rakat ősember csontvázat is találtak ,megálapìtották ,hogy csak 20-25 èvet élhettek és csont hülyék voltak. Ha marsról származnak és idáig eljöttek nem lehetnek ilyen primitívek, és marson mért nem találtak egy piramist se a marson az eddidi mars űr szondák vagy mars roverek / mars autok . Nem tudom halottál-e róla de boszníába is találtak piramisokat kb 5-6 egymás mellet sokkal nagyobbak mint az egyiptomi piramisok és valami 10ezer èvesek . A tetejükből valam hercz-ben vagy miben mérhető sugárzás lövel ki egyre csak növekszik aszem 25méter ig a többi piramis és a vilàg minden táján lévő piraminokat is megvizsgálták és tök ugyam ez kb ennyit tudok.
2015. aug. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

# 4/5 Ez a kérdés az ember természetes tudásvágyát fejezi ki, ez az ami előrevitt a tudományokban, hogy mindíg keresni a válaszokat az összefüggéseket és közben újabb kérdések fogalmazódnak meg, melyek válaszára kutatva fejődött idáig a tudomány, hogy most számítógép előtt oltasz.


Te # 4/5-es nem unod még azt a dilettáns okoskodó idegen életforma utáni kutatást, amelyet az akadémia folytat és SETI a neve ? Ez az igazán dilettáns okoskodás, hogy csak úgy fejlődhet egy idegen életforma mint mi. Ez az igazi emberközépontű rögeszme, amely ezt eredményezi, hogy minden idegen életforma, csak azon az úton mehet végig mint mi. Röhely ! :-D

2015. aug. 19. 20:53
 7/24 A kérdező kommentje:

"Ez érdekes,ez nekem is mindig eszembejutott, ez marsos tèma de más véleményt osztanék már egy ideje. Elkeztem gondolkozni és errejutottam: ha az emberisèg annyira kifejlődött a marson ,hogy eltudjon menekülni akkor a földön mért fejlödöt tovább, na meg még egy rakat ősember csontvázat is találtak ,megálapìtották ,hogy csak 20-25 èvet élhettek és csont hülyék voltak. "


Továbbmegyek : mi van, ha az ősi dinoszauruszok egy fajtája olyen fejlett volt mint mi ? Lehet még fejlettebb is? Végülis az agya nem maradt fennt, csak a koponyája, abból meg nem lehet következtetéseket levonni az értelmi képességéről.

2015. aug. 19. 20:54
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
Hát, ha akkoriban nem az Orbán kormány uralkodott, akkor lehetséges, hogy fejlettebbek voltunk.
2015. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Biztosan fejlettebbek voltak a piramisok tervezői/építői.

Ezt támasztja alá az a tény, hogy hieroglifeket használtak betűírás helyett. Nem akarták felfedni tudásuk, hogy a kőbe vésett betűk is ugyanannyi ideig fennmaradnak.

Már maga az, hogy ügyesen titkolták az utókor előtt valódi tudásuk, fejlett tudás bizonyítéka.

2015. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%

#5/9: Ez érdekes,ez nekem is mindig eszembe jutott....stb. Válasznak az írója vagyok. Ezt a baromságot tuti ,hogy csak kimásoltad a válaszomban megpróbáltam kicsit finomabban fogalmazni.

Azért valóban megfordult a fejemben amit oda írtál vagyis bemásoltál , de ha belegondolsz te is rá jössz ,hogy ez magas fokú baromság !!!!!!!!!!!!! A dinoszaurusznak a koponyája kicsi volt, ahogy az agyuk is, legalább olyan kicsi mint a te agyad , ezért te se és a dinoszauruszok se lehettek valami kib***ot okosak !

2015. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!