Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tud erre a reptilián felvételr...

Tud erre a reptilián felvételre bárki magyarázatot adni?

Figyelt kérdés

[link]


Valójában nem nagyon hiszek az ilyen "gyíkemberek vannak emberbőrbe rejtőzködve" féle konteókban. Sok videót láttam már, ahol rögzíti őket a kamera, ami "lebuktatja őket". Ám ezek mindegyike képhiba volt, (codec hiba, pixeles lett, elcsúszott a képkocka stb.) és még életlen, homályos felvétel is. Ezt a videót viszont nem nagyon tudom hová tenni, mert tűéles és látszik, hogy nem hiba. Az eredeti, vágatlanban is így néz ki. Valaki tudna rá magyarázatot adni?



2019. aug. 2. 20:45
 1/10 anonim válasza:
Benne van a villam az alaltban!
2019. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék. Trükkfelvétel. Biztos Láttad a Csillagok háborúját. Na az abban lévő lények, meg birodalmi lépegetők is tök valósághűek, és még sincsenek.
2019. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ******?! ***** válasza:
Heh? Mit is láttam az előbb?
2019. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez komoly! :D Lehet hogy csak kamu...és mi van ha nem? :I :D Az eredeti videó alatt top kommentben oroszul azt írják hogy: tetszett ahogy majdnem átváltoztál reptiliánná ... :O :D
2019. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valamit nézett fenn és visszatükröződött a szeméből. Vagy fotóbolt. Ha egy olyan fejlett faj van közöttünk, amely ilyen stabil álcát tud fenntartani, nem fog egy szempillantáson elbukni. Alapvető logika.
2019. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teneked ha lenne ilyen képességed,csak úgy belepislantanál a kamerába, ráadásul úgy, hagy "AZT" mindenki tisztán lássa? Én ezt azért nem kockáztatnám meg legyen bármekkora a befolyásom.
2019. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

" Ha egy olyan fejlett faj van közöttünk, amely ilyen stabil álcát tud fenntartani, nem fog egy szempillantáson elbukni."

Miért vagy ebben olyan biztos, rá is több minden hat,miért ne lehetne? :D :I

2019. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

biztos vagyok benne, érdekes mindig a kazár vonásokkal rendelkezők, 'pislantanak' a kamerába. a többi faj, a testelváltozásba bukik el, ahogy ráncoljál vagy az idő ahogy barázdálja a bőrüket.

egyre fejlettebb a cgi, és ne mondja nekem senki, hogy pont a reptilek nem ismerik a kontaktlencsét.

2019. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Doki860213 válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Erről a felvételről is, mint sok más hasonlóról mindig a Sötét Zsaruk 1 része jut eszembe mikor J ügynök kergeti a srácot az elején és mondja, hogy ,,a földnek vége" majd pislant egyet a pupillájával függőlegesen. Kérdésedre a válasz pedig az, hogy az alakváltást nem a szó szoros értelmében kell venni. Először is az ilyen alakváltásra óriási energiára lenne szükség. Másodszor azok az emberek akikre rá vannak ezek az entitások kapcsolódva, csak nagyon rövid ideig tudnak a mi síkunkra jönni, kénytelenek visszamenni. Harmadszor pedig nem véletlen mondják azt, hogy a szem a lélek tükre! Mindig ott lehet meglátni az ember állapotát, akár boldog, akár beteg stb.

Kicsit belemennék ebbe a mi síkunk kijelentésbe.

Nem tudom mennyire emlékszel vagy néztél-e utána biológia tananyagnak mikor az emberi szemet tanultátok. Tudod meg van határozva (bekorlátozva) egy spektrum amit láthat az ember, nem mondom kik és mik miatt van ez mert az hosszú lenne, szóval ebben a tartományban látunk csak. Mint, hogy ez a valami megjelent a nő szemében, az az entitás ami rákapcsolódott a hölgyre, arra a fél mp-re bele került abba a tartományba ami számunkra embereknek látható. Ez mind frekvenciatartomány kérdése. Egyébként attól, hogy ezeket mi nem látjuk pont a szemünk miatt, az nem jelenti azt, hogy nem is léteznek.

Ha konkrétan érdekel mélyebben a téma, ajánlom neked

David Icke - Ébred már az oroszlán című előadásait (4. részes, sok más érdekes témákat is feszeget). 1. részben magyarázza ezt.

2019. nov. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mogulov ***** válasza:
Egy nagyon profi program, hasonlót már én is csinaltam egy sima androidos appal..
2021. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!