Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez a rengeteg ember aki azt...

Ez a rengeteg ember aki azt vallja elrabolták az idegenek, azt mégis hogy?

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem egy dukufilmet, félelmetes hány ember vallja ezt.


Ennyi egyforma gondolkodású elcseszett agyú ember lehet? Hogyan? Hogyan vannak ennyire magabiztosan meggyőződve erről? És egy ekkora tömeg? Félelmetes ahányan voltak az AlienCon-on is, és ezek csak azok akik elmentek.

És természetesen sehol semmi bizonyíték egy olyan világban ahol már mindenki be van drótozva és annak él hogy dokumentálja ami körülötte zajlik ahelyett hogy mondjuk megélné azt..


Vagy csak szeretnek annak tudatában lenni, hogy ezzel olyan tudást birtokolnak, amit mások nem, és ezzel különlegesnek érzik magukat, mint a laposföld hívők?


Számomra félelmetes, hogy ezek az emberek köztünk élnek, sőt, hasznos résztvevői a társadalomnak, elsősorban ezért vagyok még mindig hatása alatt a tegnap látottaknak.


2019. szept. 21. 20:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A folklór meg szerintem önmagáért beszél, ez azt bizonyítja, hogy már a történelem folyamán is előfordultak ilyen esetek, nemcsak rablások, hanem találkozások is különös lényekkel.
2019. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A régebbi történelem idején, úgy értettem.
2019. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!