Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen földönkívüli fajokat...

Milyen földönkívüli fajokat ismerünk?

Figyelt kérdés
Valaki tud egy teljes listát adni az általunk ismert földönkívüli fajokról (+ egy rövid leírás, esetleg egy kép)?

2019. dec. 29. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a gugli kiadja, de a legfőbbek: reptiliánok (hüllők, min.2 m magas, büdösek, démonok), reptilián-ember hibrid vérvonal (illuminatusok), szürkék (alacsonyak, kopaszok és ők a reptiliánok biorobotjai, emberrablók stb.), északiak (emberiek, szőke hajúak és kék szeműek).


De biztos van még egy csomó, csak ezek jutottak eszembe.


Gugli majd kiadja őket képpel is.

2019. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Angyalok, démonok, leviatánok

Szürkék, Annunakik, Thuleok, Gyíkemberek, Különböző hibrid élőlények

Replikánsok és egyéb robotikus lények

2019. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

82 fajt,de ebből rengeteg az inkarnációs hibrid,vagy genetikailag keresztezett....pl. mi magunk..


13 csillagnemzetség létezik teremtés szerint nézz utánuk mik a jellemzőik...

A Drakonida faj és reptilián között állítólag óriási a különbség,előbbiek nem is tekintik magukat egyenrangúnak velük,mert ők az uralkodói faj az elsők...nyugodtak,békések,bölcsebbek (kínai sárkányok) a reptílián pedig egy evolúciós szempontból fiatalabb kiadás harciasabb ők a pusztítók,kártékonyak...(inkarnációs vörös skótok)


ősi Atlantisziak-humanoid sötét haj kék szem (írország,baszkok)


Plejádi emberek,szőke haj kék szem (ősi viking kultúra)-a legtisztább nemzetség közvetlenül a legelsők a teremtésben Adam Kadmon gyermekei a legszebb humanoid faj,angyali hierarciák,stb..


Északi típusúak -humanoid,inkább fehér haj kék szem (a plejádi egy verziója,de ők hidegek)


Szürkék/zöldek,(Zéta-Retiküli)(a Hold a fellelhetőségük) valaha emberek (adam kadmon gyermekei)voltak,de beengedték a mesterséges intelligenciát a bolygójukra ami súlyos károkat okozott,az érzelemtestet leépítette,a kapcsolatot a forrással megszüntette,az evolúciós fejlődésük megrekedt,haldoklik a fajuk,kellenek az érzelmtestek(emberi hibridizáció,hogy általunk megmentsék a fajukat)...hideg lények..


Mantid sáska faj- (a Mars felszíne alatt) nézd meg az Ender's Game Végjáték c. filmet...bioszemét feldolgozó,újrahasznosító ezermesterek...békés faj


Nagymacskák és Oroszlán lények (pl. Algieba csillaga)(Egyiptom építői)uralkodói faj az univerzumban..emberi test,nagyon izmos és nagy,az arcuk az ami finom puha macskaszerű,hosszú hajzuhatag/általában fekete és fonatok...hierarchikus társadalom...azt hiszem mancsszerű a kezük..


Arkhónok-póknemzetség a reptiliánok követői,talpnyalói,

(csatlósaik az asztráltérben polipszerű lények)


Kék Aviánok-Madáremberek róluk nem tudok semmit..


Hüllőkből rengeteg féle fajta létezik,ahogyan ízeltlábúakból is...


Nem tudok listát,de itt olvasgathatsz hasznos oldalak:

[link]


[link]

2019. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#1 Hozzászóló

" szürkék (alacsonyak, kopaszok és ők a reptiliánok biorobotjai, emberrablók stb.) "


Honnan ez az info hogy ők a reptilek biorobotjai? nagyjából tájékozott vagyok szürkék terén , mondhatjuk így, de ezt még nem hallottam

2020. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
4-es: David Icke egyik könyvéből, nagyon érdekes dolgokat állít és sok dolgot megmagyaráz az emberiséggel, idegenekkel kapcsolatban, amik passzolnak a kirakósba, szóval olvasgass tőle, amíg még nem cenzúrázzák a műveit!
2020. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

David Icke ról hallottam már , wow , érdekes.

Icke egy fura figura és nagyon durva ébresztgetős videoi vannak, csoda hogy még él !

2020. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os: Hát szerintem már nem sokáig, mert betegségeket küldenek rá, és a műveit is korlátozzák.


De remélem, hogy egyre többen ébrednek fel, amíg nem késő.


Nem normális, ahogy az embernek élnie kell ezen a bolygón és ahogy a gyerekekkel bánnak "oktatás" fedőnév alatt.


Nyilvánvaló, hogy a totális kontroll a cél és tökéletes biorobotok kinevelése a rendszer számára, hogy azt mondják és tegyék, amit elvár tőlük az elit. Az az őrült és elmebeteg elit, amelyik megszabja, hogy mi legyen az elfogadott és a "normális", holott kvára nem normális az, ami körülöttünk folyik. De a módszer tökéletes, szépen, fokozatosan folyik az átnevelés és agymosás.


Az embereknek pedig nincs idejük felébredni, mert nem gondolkodnak, csak az öt érzékszerveiken keresztül cselekednek, élik a program szerinti életüket és a "szabad" idejükben is le vannak kötve a rendszer által.

Kenyér és cirkusz kell, hogy elfedjék a valóságot.

2020. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Orbán
2020. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudok.

De a Gyűrűk urát olvastam... Hobbit, meg troll, meg a Fangorn erdő...

Versenyben vagyok?

2020. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miből? A Star Wars ból vagy a Babilon 5 ből vagy a Csillagkapuból?
2020. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!