Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudtok misztikus érdekes...

Tudtok misztikus érdekes helyeket Szeged környékén? Valami jó kis UFO megfigyelő hely esetleg?

Figyelt kérdés

Szeretnék valamilyen paranormális dolgot lencsevégre kapni, de sajnos még nem volt ilyenhez szerencsém. Régen nagy ufós voltam, ma már csak hinni szeretnék, már ha volna miben. Szeretnék bizonyítékokat gyűjteni a földönkívüliek létezéséről, illetve más egyéb paranormális dolgok is érdekelnek pl. szellemek, démonok, jetik, Nagylábúak, kecskeszopók, stb.

De újabban már a tér-idő anomáliák is érdekelnek, egyszóval minden ami "creepy".

Légyszi, ha van valami ötletetek bátran osszátok meg velem.



2019. dec. 21. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár ez nem kifejezetten ufókkal kapcsolatos, de úgy hallottam, paranormális jelenségeket a szegedi Boszorkányszigeten is meg lehet figyelni. Itt van róla egy ismertető cikk, azt is leírják, hogyan lehet odatalálni:

[link]

2019. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nyammogi ***** válasza:
48%
Igazából viszel egy üveg vodkát, azt elfogyasztod, és onnantól még a főterén is UFO-kat fogsz látni.
2019. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Minden város szélén van ufó leszállóhely nem tudtad? Kérdezd meg Pataki Attilát adjon valami jó tippet :D
2019. dec. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
A Szeged környéki szántóföldekre menj ki hátha elcsíped őket gabinakörök gyártásában
2019. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így nem lehet elindulni hogy megyek egy kört a városban csak azèrt hogy megnèzzek valami megmagyarázhatatlan dolgot.


Sok ève kamionozom európában sokszor jártam a vègtelennek tűnő ès kihalt èszaki Swèd erdőkön ,sziklákon átvezető utakon, ahol 300km re vannak egymástól a városok. Mintahogy megfordultam a forró spanyolországban kihalt lakatlan elhagyatott helyeken

"Rengeteg èjjszaka ès nappal töltöttem el.

De nem láttam paranormális ufojelensèget.


Viszont fiatal koromban kiültem otthon a lugaba a műanyag kertiszèkbe estefelè ès láttam furi dolgokat ,drónokat vagy ufót azt mainapg nem tudom. Kötelèkbe repült fèny pontokat.

De akkor mèg nem lehetett kapni drónt meg ilyesmit.

2019. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!