Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki látott már földön kívülit?

Aki látott már földön kívülit?

Figyelt kérdés
hogyan láttad? találkoztál vele vagy csak az ufóját látad? hogy nézett ki? milyen helyen láttad? milyen volt?
2020. márc. 1. 01:42
 1/9 907 ***** válasza:
75%
Egészen fiatal korom óta érdekelnek a földönkívüliek, más idegen civilizációk, földönkívüli tárgyak, dimenziók és maga az univerzum, a naprendszeren belüli és az azon túl található bolygók, csillagrendszerek és égitestek megfigyelése és tanulmányozása. Esti tevékenységeim közé tartozik az éjszakai csillagos égbolt kémlelése. Ahol élek, található egy erdő. Nem valami tágas, vékony földesút van kialakítva, de túrázásra megfelelő. Sűrű lombkoronás fák, növények és a vadak égbekiáltó hangja jellemzi, némi madárcsicsergéssel vegyítve. Egyszóval tipikus erdei megjelenés- de mégis gyönyörű. Ide is járok éjjelente. Egy éjszaka figyelmes lettem egy körkörösen mozgó (már-már keringő) "csillagra". Érdekes volt, már csak a mozgási pályáját figyelve. Olyan volt, mintha piros színű atmoszféra venné körül. Mármint lentről, hiszen a légkört nem látni, de ez egészen más volt. Egyre alacsonyabbra szállt, mintha közelítene felém. Nem bírtam róla levenni a szemem, bár a meglepődöttségem átváltott egy ájulásszerű érzésbe, lábaim mintha odafagytak volna a talajhoz. Csak álltam ott és figyeltem. Mire észbe kaptam, ott lebegett fölöttem úgy 6-8 méterrel. Ekkor láttam meg igazán, hogy mit is figyeltem: egy fémes színű, oválisan nyújtott körkörösen mozgó, pirosas színnel világító objektumot. Megpróbáltam elmenekülni, de nem bírtam megmozdulni, eleinte azt hittem hogy a kíváncsiságom felülmúlta a pillanatnyi rémületem. Rá pár másodperccel a testem elemelkedett a talajtól. Valamilyen felfelé vonzó erő be emelt az objektumba. Nagyon furcsa érzés volt, a fejem úgy kellett megtartanom, féltem hogy hátracsuklik. Elvesztettem az eszméletem. Mire magamhoz tértem, 4 furcsa lényt láttam. Ezeknek a lényeknek kékeszöld színű bőrük volt, az emberi szem formájához hasonló (de viszonylag nagyobb) szemeik enyhén sárgás szemfehérjével, elcsökevényesedett orruk (szinte csak a helye látszott), és apró szájuk, hosszú lábaik, és 5 nyújtott ujjban (de köröm nélküli) végződő kezeik voltak, hajuk nincsen és fülek hiányában bemélyedéshez hasonlító hallószerveik vannak. Apránként nyílt bőrük van, azon keresztül is tudnak lélegezni. Körülbelül 1.80m-2méter magasak. Mivel nem ártottak nekem, nem próbáltak bántani, rájöttem hogy barátságosak, nem vezérli őket rossz szándék. Az egyik ilyen lény megérintette a kezem (érintésük és közelségük rendkívül hűvös), és előre vezetett. Kinyitott egy ajtót, majd bement rajta. Mentem volna utána, de mintha falba ütköztem volna, pedig szemmel láthatóan nem volt ott semmi. Amelyik mögöttem volt, rámkent valami halvány lila színű anyagot, így már be tudtam menni. Ezt a részét én nem értettem hogy működik. Amikor beléptem a helységbe, egy hatalmas "műszerfallal" találtam szemben magam, különböző karok és gombok voltak rajta, számomra ismeretlen írásjelekkel. Nem értettem hogy mindezt miért mutatták meg nekem, de nem is tudtam értelmezni abban a pillanatban sokmindent az ott található írás miatt. Pár perc múlva kivezettek onnan, majd egy zuhanykabinra hasonlító fülkébe irányítottak, ahol lemosták rólam azt a lila anyagot. Ami a kabinban folyt, majdnem úgy nézett ki mint a víz - színre átlátszó és állagára is - csak sűrűbb volt. Miután ott végeztem, visszamentünk oda, ahol magamhoz tértem. Intettek egyet, mire én is viszontüdvözöltem őket, és amelyik körbevezetett mélyen a szemembe nézett, mint aki mondani akar valamit. Ekkor hallottam meg szinte a fejemben: "ideje menned, a találkozásnak jelenleg vége!", választ próbáltam küldeni, nehezen bírtam koncentrálni rá, végül sikerült. (Attól a pillanattól kezdve tudom ezzel a fajjal felvenni a kapcsolatot). Abban a másodpercben mintha elsötétült volna a világ. Újra az erdőben találtam magam, a ruházatomon és a testemen még látszott a vízhez hasonlító folyadék. Amikor megpillantottam a karomon az órám, 4 órával többet mutatott, mint amikor az eget figyeltem. Elkezdtem kicsit homályosan látni, ezért becsuktam a szemem. Ekkor láttam meg (mint amikor valaki fénybe néz, majd csukott szemmel látja a foltokat) rendesen kiolvasható, latin betűkkel a következő feliratot: NORKAX - ez volt a faj neve, így jelent meg.
2020. márc. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 907 a válaszod nagyon is érdekes és részlettező. én is megijedtem volna 1 ideig :O :)

Igaz hosszú de végigolvastam külön köszönöm a kifejtést 🙂

2020. márc. 1. 03:02
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Kb.14 lehettem,falunap volt. Mikor vége lett,4-en a haverokkal sétáltunk hazafelé. Már sötétedett. Kb. 200 méterre volt egy szintes családi ház. És egy kb. 25-30 cm.átmérőjű,fényes sárga gömböt láttunk a ház felső ablakánál lebegni. Lassan felemelkedett,állt egy ideig majd cikázott és elrepült de nagyon gyorsan. Síri csend volt,semmi hangja nem volt. Az idő is szép volt. Találgattunk,a gömbvillám nem így néz ki és vihar se volt. Repülő szerkezetnek kicsi volt és hangtalan. Drónok akkor még nem voltak,ez kb. 17 éve volt egy szabolcsi faluban..

Nem ittunk,nem volt semmi tudatmódosító és mind a 4-en láttuk. Azóta se tudom mi lehetett de több ilyet nem láttam.

2020. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod #2, ez is érdekes történet :o vajon mi lehetet az? ment a zöld kéz :)
2020. márc. 1. 11:18
 5/9 A kérdező kommentje:
*jav: vagyis #3 :))
2020. márc. 1. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as. Melyik falu? Gyüre?
2020. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6os

Nem Gyüre. :)

Nyíregyháza mellett lakom.

2020. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kB 17 éve láttam ilyet az említett faluban 🙂
2020. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegnap előtt segítettem elvezetni a repülő csészealjához mert nagyon bebaxott.
2020. márc. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!