Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek a Földön kívüli életben?

Hisztek a Földön kívüli életben?

Figyelt kérdés
A válaszokat legyetek szívesek indolkoljátok is!
2019. márc. 31. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem hit kérdése.

A Világegyetem olyan méretű, hogy annak valószinüsége, hogy másutt nem alakult ki az élet VALAMILYEN formája, a nullával egyenlő.

Az már csak találgatás kérdése, hogy az ottani élet milyen formájú.

Ha csupán baktériumok lennének, az is élet.

2019. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem is kell olyan messzire menni ahhoz hogy Földön kívüli életet találjunk. (Aki szereti a csillagászatot biztos hallott már róla) A Jupiter negyedik holdján, az Europén a jégburok alatt sós óceán és (bizonyítottan) gejzírek vannak. Megvan minden ami az élethez feltétel: víz, meleg, és oxigén.

Ez pedig csak az egyik naprendszer a kismillióból ami a Tejútrendszert alkotja. Szóval szerintem ki van zárva annak a lehetősége hogy mi vagyunk az egyetlen életképes bolygó.

2019. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Valóban nem hit kérdése, viszont attól, mert sok helyen megvannak a feltételek még nem törvényszerű, hogy van is élet máshol. Nyilván nagy a valószínűsége, de ez soha nem lesz kerek 100.0%, csak egy közelítő érték.
2019. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szkeptikusként nem mondhatok mást, hogy igen nagy a valószínűsége, hogy máshol is kialakulhatott élet, jelenleg is lehet, illetve a jövőben kialakulhat. Ennek rendkívül nagy a valószínűsége. Csak a Tejútrendszerben több száz milliárd (!) csillag található. Ezek tények.

Annak már kisebb a valószínűsége, hogy velünk azonos időben alakult ki élet, a természete a miénkhez hasonlatos, a fejlődés iránya is közelít a földi élethez, különösen az emberéhez.

Pusztán ezért is kicsi az eshetősége annak, hogy életünkben valaha is kapcsolat lehet közöttünk.

Kizárni nem lehet, de sok remény sincs rá. A távolságok leküzdését nem is említem.

2019. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyetértek az előző 4 emberrel. Én pl. hiszek bennük, és nem pl YouTuben a sok... KHM csatornában, pl Paranormal World ( tessék CSAK EGY videó tőle: https://www.youtube.com/watch?v=6VMlCz78320 (olvasd el a leírás legalsó sorát :D) ), hanem abban, hogy tényleg elég nagy az univerzum, a Föld mint bolygó pedig.. elég kicsi, és annak a valószínűsége is elég kicsi, hogy csak mi, emberek élünk az univerzumban. Számomra félelmetes is belegondolni, hogy úgy ahogy mi is kutatjuk az univerzumot, ők is, és egyszer lehet, hogy ránk találnak.. Ki tudja. Ha van kedved, nézz utána Frederick Valentich eltűnésének.
2019. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hiszek benne s azóta pláne, miótatudományosan bebizonyították, hogy nem csak a mi Naprendszerünk van, sőt, nem is csak 1-2 van mellettünk, hanem jóval több. .

Az egoizmus teteje , hogy azt hiszi az ember, hogy sok ezer bolygóból csak a Földön van / lehet élet.,

2019. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A világegyetem végtelen és folyamatosan tágul. Kizartnak tartom, hogy akár a mi csillagrendszerunk, ami olyan hatalmas, hogy fel sem tudjuk fogni, ne tartalmazzon olyan bolygókat, melyeken értelmes élet alakult volna ki. És akkor ez csak a mi csillagrendszerunk. És még hány milliárd vagy annál is több van belőlük. Butaság azt hinni, hogy csak mi létezünk.
2019. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eddig úgy tudtam, hogy csak ÉN létezem.

Ti hogy kerültök ide?!?

2019. ápr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a jelenlegi 52 naprendszerünk bolygóijaiból majdnem mindegyik lakott. Emberek által is. (Igen 52).


Legtöbb ember szabású kolóniák meg egyebek. Ez tény és nem hit kérdése. Mi részese vagyunk egy világegyetemnek a más fajokkal együtt.

2019. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!