Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem mentek vissza a...

Miért nem mentek vissza a holdra 1972 óta?

Figyelt kérdés
Utoljára 1972 ben járt ember a holdon az apollo 17 program idején. Miért nem mentek vissza a holdra? Olyat láttak amit inkább jobb eltitkolni? Valami veszélyes dolgot? Esetlég élőlényt?

2020. márc. 21. 18:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

"be nem jelentett űrutazások zajlanak oda már jóval '69 előtt"

Mivel?

Hatalmas pénzügyi hátteret biztosítottak a Saturn V, a világ legnagyobb rakétájának kifejlesztéséhez, hogy beteljesítsék Kennedy igéretét, hogy még ebben az évtizedben embert juttatunk a Holdra.

Ez végülis sikerült, 1969-ben.

Megmondanád, hogy jóval '69 előtt hogyan jutottak a Holdra??

Ekkora rakétát, fejlesztését, fellövését nem lehet fű alatt csinálni.

Nincs minden sarkon olyan komplexum, ami ehhez rendelkezésre áll....

2020. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez így van, de mivel én nem vagyok bennfentes, emiatt csak sejthető, hogy mi az igazság. Az biztos, hogy nem hagyományos módon teszik ezt, tehát nem rakétákkal, meg nem az ismert űrhajókkal. Valahogyan megoldják ezt nyilvánosság nélkül. Ezek a repülő eszközök már alkalmasak arra, hogy haladjanak a kozmoszban. Legalábbis a Naprendszer bejárására mindenképpen alkalmasak.
2020. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy bennfentes (mint mondod), akkor a többi, amit írsz, az spekuláció, nem akarlak megingatni hitedben.

Amit írtam, azok ma már történelmi tények, azzal nem lehet (tudsz) vitakozni, amit Te írsz, azok hitetből fakadnak, ahhoz meg én nem tudok sem pro, sem kontra alapon hozzászólni.

2020. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

És ehhez képest nevetséges, hogy a nagy USA (de lehet Te az oroszokra céloztál?) 8 éve rá van szorulva az oroszok személyszállító űrhajóira a nemzetközi űrállomás működtetéséhez!

Hát jól titkolják, ha tudnak jobbat is!

2020. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hogyha ezeket a dolgokat nem mondanák meg írnák elég szép számban emberek, akkor én sem foglalkoznék vele, mert akkor nem is tudnék róla, sőt jó eséllyel nem is lenne igaz. Mert ami nincsen ugye, arról nem is beszélnek. Akik viszont ezeket mondják és írják, azok nyilván nem azért teszik ezt, mert unalmukban a hasukra ütöttek, és nem tudtak mást kitalálni.

Két lehetőség van, vagy még mindig nem tudnak elegen erről világszerte, vagy pedig igen, csak nem hiszik ezt el sokan.

2020. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A hírekbe, fősodratú médiába ilyen dolgok nyilván nem fognak bekerülni, hacsak valami rendkívüli dolog nem történik. Vagy ha be is kerülne, nyilván mindent megtennének a téma tagadása és az ezt hangoztató emberek lejáratása érdekében.
2020. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hááát.. Kicsit tágítom a gondolatmenetet előző válasz kapcsán.

Isten létezést sokan mondják, lassan évezredek őta.

Sokan mondják, mondom én, és ha sokan mondják, akkor igaznak kell lennie, mondod Te.

Elgondolkoztam...

2020. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sántít a hasonlat, mert ez sokkal inkább hit kérdése, de azért itt is lehet érveket sorolni, csak ez már más téma.
2020. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Drága a holdunkra utazni. Nincs ott semmi. A holdra utazás is csak péniszméregetés volt.

Ha utaznánk a holdra, akkor az azért lenne, hogy bányásszuk, de ez sem valószínű. Nem hiszem, hogy jó következményei lennének, ha a holdunk jelentősen veszítene a tömegéből. A másik teória az az lenne, ha egy űrkolóniát építenének oda ki. Nem feltétlen lakhatási céllal, hanem technológiai. Pl ott egyszerűbb lenne felépíteni egy űrhajót. Kevesebb energia kell a mozgatásához és a kilövéséhez is. Persze ezt csak akkor lehetne megoldani, ha már lenne egy űrliftünk vagy egy parittyaszerű közlekedési eszközünk. De mondjuk ennek is csak akkor lenne értelme, ha nem a földről kellene a nyersanyagokat beszerezni. Hisz a föld körüli pályán is fel lehetne építeni egy űrhajót.

2020. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!