Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem térünk vissza a holdra?

Miért nem térünk vissza a holdra?

Figyelt kérdés
vagyis a nasa az milyen indokot mondott?
2011. aug. 3. 23:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%

Az, hogy az égegyadta világon semmi sincs ott és dollármilliókba kerül felmenni.

Akkor mégis miért menjünk?

2011. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Chrisstian_ válasza:
81%
gyakorlatilag mindennemű hasznosításra alkalmatlan, csak a kihívás volt a lényeg. Következő állomás a Mard lesz!
2011. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
Nana! ez nem ilyen egyszerű. Úgy tudják néhányan, hogy a Holdon nyüzsögnek valami kozmikus lények.
2011. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Futurare ***** válasza:
34%
Kifekszem a Holdra és rárejszolhatok Dél-Amerikára... ezért kéne fölmenni? Nagy élmény.
2011. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%
hát mert mi okuk volna rá? csak a versenygés volt a lényeg ,hogy jobbak legyenek mint a szovjetúnió
2011. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Tom Benko ***** válasza:
69%
Gyakorlatilag minden lényegeset megtudtunk, amit akartunk, mellé kwrwa drága, az amerikai kormány pedig a tudományos költségvetést mostanság évről évre megnyirbálják. Nomeg már propagandaértéke sincsen, nincs kivel versenyezni.
2011. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
17%
természetesen a holdon élő szörnyetegek miatt
2011. aug. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Valaki Renáta ***** válasza:
100%

Forrás: Wikipédia

"Az 1958. július 29-én megfogalmazott – és a mai napig érvényben lévő – „űrtörvény”, amely elrendelte a NASA megalapítását, a 102. paragrafusának (c) (a) szakaszában így rendelkezik:


„A NASA kötelessége minden katonai értékkel vagy jelentőséggel bíró felfedezést a nemzetvédelemmel közvetlen kapcsolatban álló kormányszervek számára hozzáférhetővé tenni. A NASA vezetője a hivatal gyakorlása közben szerzett információit e törvény hatálya alatt köteles hozzáférhetővé tenni a nyilvánosság számára, kivéve ha az információ visszatartását szövetségi rendelet tiltja, és ha az információt nemzetvédelmi szempontok alapján titkosnak nyilvánítják.”


A NASA-nak tehát „kötelessége” bizonyos információk visszatartása. Olyan információké, amelyekről tehát nem a tudósok, csillagászok döntik el, hogy a nyilvánosságra tartoznak-e vagy sem, hanem a Nemzetbiztonsági Hivatal (NSA) bürokratái."

2011. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Tom Benko ***** válasza:
74%
Valaki Renáta: A Nemzetbiztonsági Hivatal nem a Holdról, hanem a Földről készült képek között szelektál. Mondjuk így is elég sokan támadják az említett cikkelyt.
2011. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Valaki Renáta ***** válasza:
100%

Értem. Én úgy értelmeztem hogy mindenre vonatkozik, ami nemzetbiztonságinak számít.

Valószínűleg rosszul informálódtam.

2011. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!