Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ön szerint léteznek UFO-k?...

Ön szerint léteznek UFO-k? Hogy szavazol?

Figyelt kérdés

Örömmel látom hogy a megújult oldalon van szavazási lehetőség, így reprezentatív közvéleménykutatást lehet végezni. Tudom, hogy már sok ufós kérdés volt, de egyikben sem lehetett szavazni. Úgy érzem a számok magukért beszélnek és ez most reprezentatív lenne.


Tények : Ugyan a szkeptikusok nem hisznek, hogy ide látogatnak idegenek, ellenben abban mindenki egyetért, hogy a hatalmas mindenségben máshol is ki kellett fejlődnie intelligens életnek. Ez pedig maga után vonja, hogy közlekedni is fognak tudni egy idő után.


felvezetés : Sokan szokták a hangyákat felhozni példának. A hangyák nem is tudják, hogy léteznek más életformák is körülöttük, mert nem jártak még a bolyon kívül. Mindeközben itt járkálunk, lépdelünk körülöttük. Analógia az emberek nem hisznek értelmes életben, hisz nem tudnak elképzelni mást. Itt élnek a Földecskéjükön elzárva, miközben felettük repkednek az ufók....



2020. máj. 13. 23:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%

#10

és mivel a neten fent van róla egy cikk ezért 100% hogy igaz ugye?

Én is mondhatok minden félét de nem lesz rá bizonyíték, ahogy Paul állításait sem támasztja alá semmi

2020. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
#9-10 Egyetértek!
2020. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy tenyészbolygó kísérleti célokra mindig új ember félékkel. Meg van a kód, a dns új verziójáé ami számunkra véletlennek látszó események során megszületik. Az így létrehozott egyedek alkalmazkodási képességét és tûrõképességét tesztelik itt. Ami beválik és minõségi emberanyag, annak a kódját forgalomba helyezik akár egy autót csak jó messzi helyeken. Az országok és rasszok pedig direkt nem beszélnek egy nyelven és csak elenyészõ százalékuk vándorol el onnan ahol született. Akik vándorolnak õk is a keveredés, az új kód létrehozásának céljábol habár ezt nem tudják.


Ez csak egy elmélet, rég agyalok már rajta és úgy jöttem rá, hogy a növényeket figyeltem.

2021. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezek itt testeket gyártanak amik hasonló bolygókon mûkôdôképesek.
2021. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!