Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik fajjal vitetnéd el magad?

Melyik fajjal vitetnéd el magad?

Figyelt kérdés

Régen még a 90-es évek végén, amikor Ufókongreszisokra járt a család, nem olyan unalmas ostobaságokra, mint mozi meg opera, szinház, ahova pl ma járkálnak sokan a nézői kérdések legnagyobb részében, azt kérték hogy az előadó intézze el, hogy őket elvigyék az idegenek.


Emlékszem mennyire kérlelték Hargitai-t, dr.Egelyt vagy prof.Kisfaludy-t a vendégek, hogy intézzék el nekik, hogy elvigyék legalább egy útra a földönkívüliek. Akkor nem ismertünk más fajt, mint a kis szürkéket. Ma dönping van idegen fajokból. Te melyikkel szimpatizálsz?



2020. jún. 23. 23:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
* De bármikor szívesen máskor is kapható vagyok baráti találkozóra egy űrhajókázásra vagy békés kutatói területek felfedezésére segítve őket a munkájukban. Ki tudja lehet a kreativ tippjeim segítenek nekik megoldani egy szimpla ökológiai vagy biológiai kérdést vagy egy békés pacifista közeledésű cimbizést. Bár ezt kötve hiszem mivel ők képesek a telepátiára én meg nem.
2020. jún. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Csak is a szíriuszakkal. Annál alább nen adom.
2020. jún. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem jó itt úgyhogy egyikkel sem.
2020. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10%
És az N- Ufókkal mi a helyzet? Velük nem menne senki?
2020. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
palacsintasütő
2020. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%
#14 Olyanok nem léteznek.
2020. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem is tudtam h ennyi van. úgyis mind rondák. inkább itthon maradok egyedűl.
2020. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A szürkéket valamért nagyon ijesztőnek találom..
2020. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!