Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Greyek meg akarják kaparinta...

A Greyek meg akarják kaparintani a lelkünk ? Aratás során ? Ez magyarázat a túlvilágra is?

Figyelt kérdés

A globális háttérhatalom (illiminátusok) minden terve kimagaslóan sikeres kivéve egyet. Mind az országok, mind az egyének el vannak adósodva a magánbankjaiknak. Ők bocsájtják ki a pénzt(hitellevelet) és kölcsönzik ezt szuverén országoknak. Mindent végrehajtanak egyedül a népességcsökkentést nem. Vajon miért?


Bolygónk polulációja egyre csak növekszik, háborúk, éhínségek ellenére. Vajon egy külső erő akarhatja ezt?


FELVETÉS : Egy tudós azt állítja könyvében, hogy mind kitenyésztett, húsbörtönbe zárt rabszolgák, vagy “elemek” vagyunk a földönkívüliek számára. Nigel Krenel "Grey Aliens and the Harvesting of Souls: The Conspiracy to Genetically Tamper with Humanity" c. művében földönkívüli elrablásokat, implantátummal beültetett eltérítettek beszámolóinak tucatjait elemzi. A végén elképesztő következtetéseket vona le mindebből. Szerinte a túlvilág, és az emberi lélek létezése nem az, aminek látszik.


LEHETSÉGES LENNE : A léleknek különleges energiája van, ami meghaladja a materiális energia típusokat. Ők teremtettek minket egyfajta energiaforrásként szolgálunk számukra, amolyan “elemekként”. A lélek ugyanis egyfajta energia, mely “learatható”, és az emberiség egy dolgozó méhkasként működik a számukra. Időnként ellátogatnak a Földre, hogy betakarítsanak minket, pontosabban a lelkünket, tudatunkat.


VÉLETLEN EGYBEESÉS LENNE: a Mátrix filmeket alkotó testvérpár nagyon sokat tud a spirituális világról, ez a filmjeikből kiderül. Pont egy ilyen mondanivalójú filmet csináltak nem is olyan régen. A két testvér páros valamiféle beavatott lehet,hogy ilyen filmekkel rukkolnak elő. [link]


A LELKÜNKKEL BESZÉLNEK AZ IDEGENEK : akik átéltek már idegenekkel történő kapcsolatfelvételt, mind telepatikus kommunikációról számoltak be. Ezek a lények ugyanis képesek “beszélni” a lelkünkkel.


Ráadásul a túlvilág rejtélye is megmagyarázható az elmélettel. Nigel Kerner szerint ugyanis a halálunk után a lelkünk és energiája újrahasznosítódik. A túlvilág nem más, mint az emberi lélek felhasználása. Bele gondoltál már abba, hogy életünk, létünk egy magasabb intelligenciát szolgál ? [link]



2020. júl. 28. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Zoli visszatértél?

Egy ismerős 2010 -ből...

2020. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Üdv. Bocs de miből gondolod hogy én Zoli vagyok?
2020. júl. 28. 17:39
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

"Mindent végrehajtanak egyedül a népességcsökkentést nem."


A hatalom nem akar népességcsökkenést. Ez egy természettudatos törekvés lenne, csakhogy a kapitalizmusnak, a bankoknak és úgy az egész pénzközpontú világszemléletnek ez a nyúlként szaporodó fogyasztói társadalom felel meg.


"Vajon egy külső erő akarhatja ezt?"


Nem. Ez az életkörülmények javulásával jár együtt. Közel sincs annyi háború, mint régen volt. A gyógyszerekkel, orvosi ellátással, oltásokkal pedig a halálos járványok is kivédhetők. Egyszóval sokkal könnyebb dolgunk van, mint az elődeinknek.


"mind kitenyésztett, húsbörtönbe zárt rabszolgák, vagy “elemek” vagyunk a földönkívüliek számára"


És ki zár be minket? A lélek képes szaporodni? Ha ez húsbörtön, akkor nem magától terem benne a lélek, hanem valaki beleteszi. De miért menne bele egy lélek, ha ez neki börtön?


"valamiféle beavatott lehet,hogy ilyen filmekkel rukkolnak elő."


Nem. Ezt fantáziának hívják és minden író képes rá. Ők rendezték a Felhőatlaszt is, amiben senkit sem aratnak le. Akkor már nem voltak beavatottak?


"létünk egy magasabb intelligenciát szolgál"


Bele, de ez eléggé antropomorf nézőpont. Ha a létezés tényleg valami ilyesmi célt szolgál ki, az is jó eséllyel olyasmi lenne, amire nem gondolunk vagy amit el sem tudunk képzelni.

2020. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

quantumzolee

sokat írtál régen ide vagy tíz éve hasonló stílusban.

2020. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha ezt a kerdest komolyan gondoltad, kerj segitseget, mert ezeket a demonokat onalloan nem tudod legyozni. Mentalisan beteg vagy.
2020. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%

Persze, a kaszás is szürke, aki elviszi a lelkünket!

Miért is lehetne ez az egész másként?

Szerintem ezt egy pszichológussal is oszd meg, ő úgyis köteles titkot tartani, majd ő segít eldönteni, hogy mikor lesz a legjobb ezt a világ tudtára adni.

2020. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Az aratás, igen, néztem ezzel kapcsolatban egy filmet, a címe Jupiter felemelkedése, a mátrix szerzőitől van.


Hát igen belőlünk emberekből készítenek ambróziát, mi emberek tényleg egy keresztezett faj vagyunk.


De ott vannak a jóindulatú fajok is.

2020. júl. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen, nekem egyszer a gay-ek megkaparintották a seggemet.
2020. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

bocsi az Illuminátit nem a reptilliánok irányítják?


"Bolygónk polulációja egyre csak növekszik, háborúk, éhínségek ellenére. Vajon egy külső erő akarhatja ezt?"


Kérdező természetes élettani reakció, az életvilágban minden élőlény mely veszélyeztetve érzi magát, megerősödik az utódlás... mondjuk nálunk a harmadik világ, háborús és katasztrófa sújtotta területek, valamint az éhiséggel küzdő országokba több cserek születik mint mondjuk nálunk. Azok kik magas élet szilvonalnak örvendenek, még kevesebb gyermek születik.


7/9 igen, azóta szépen beleépült a hiedelembe.

2020. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha eh így lenne, akkor egy paradicsomi világban élnénk, hogy folyamatosan ide szülessünk le. De ennek az ellenkezője történik, alig pár élet alatt lediplomázunk harmadik dimenzióból.

Arra is gondoltam, hogy valamiféle speciálisabb rezgést kéne biztosítsunk, de akkor nem lenne az, hogy az emberiség egy része spirituális bölcs, egy része lanygmeleg, egy része meg egy spirituálisan éhező negatív energia teremtő.

Leírhatnád nekem privátban, hogyna is gondolod pontosabban, mert ez így nem illik össze azzal, amit én tudok a világ ezen kis részéről.

Én úgy tudom, hogy az aratás spirituális célú. Főleg a beszélgetés rejtettkézzel írásból szedtem. Azt írja, az aratás egy kollektív lezárás, amiben ki ki a megfelelő helyre kerül, pl akik elég fejlettek, azok a következő síkra mehetnek, a föld nagyja folytatni fogja a fejlődést ahogy addig. Ahogy tudom, az aratás lényege a spirituális lezárás.

De semmi olyan, hogy random idegenek jönnek.

Szóval írj privátot, pls.

2020. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!