Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ezoteria ufo kategóriában...

Az ezoteria ufo kategóriában mit keresnek sokszor professzorok tudósok mikor egy ezoterikus ember beír a tudomány kategóriába fel vannak lázadva mit keres ott?

Figyelt kérdés

Biztos nektek is feltűnt akit érdekel a téma mágia vagy ufo témakörben kiírnak egy kérdést.

Rögtön jönnek a 6 professzori meg doktori címmel rendelkező emberek néha csak trollok de néha túltolják a tudományos baromságaikat ebben a rovatban sértegetve a másikat és lenéző válaszokat írva.

De mikor pár ezoterikus elmegy a tudományos rovatba leírja a saját véleményét akkor fel vannak lázadva mit keresnek.

De mikor az ezoteria rovatban feltűnnek a tudomány eme magasan művelt szakemberei még azon vannak felháborodva ha megkérdezik tőlük ők mit keresnek az ezoteria rovatban.

Akkor ez hogy is van?

Megtudnátok mondani?



2020. aug. 3. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Én meg azt gondolom, hogy jogunk van hinni az ezotériában. Én felvállalom, hogy hiszek benne, nem érdekel ki mit gondol, aki a tudományban hisz, az meg ne szennyeze az itt feltett kérdéseket. Ez a kategória azoknak van kitalálva akik EBBEN hisznek. Ha tetszik, ha nem.
2020. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy nagyon jó kérdés! Én is írtam ki még tavaly kérdéseket a tudomány kategóriában, mert az ottani véleményekre voltam kíváncsi. És mi történt? Pont, az, ami a kérdés alatt olvasható, aztán végül áttették ide. Pedig a kérdés határeset volt, nem kimondottan ezoterikus. Lehet, hogy a moderátorok nem voltak a helyzet magaslatán, vagy esetleg jelentették a kérdésemet, hogy szerintük rossz kategóriában van.


Tényleg az lenne a legjobb, hogyha nem írnának ide materialisták. Az egyes hozzászólást pedig remélem hogy törlik.

2020. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól van, most már törölték.
2020. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes. :)
2020. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdezz-felelek oldalakon bárki professzor, aki annak vallja magát.
2020. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!