Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földi anyagokból készült...

A földi anyagokból készült gyógyszerek/kábítószerek milyen hatást fejthetnek ki egy fejlett idegen létformára?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


Ketté kell választani a kérdésedet.


Egyrészt a hatóanyag molekulák hatására, másrészt az őket alkotó atomok izotóp összetételére.


Nagy általánosságban elmondható, hogy a minket rendszeresen látogató idegenek kevesebb mint 500 fényévnyi távolságból érkeznek, és mind szén alapú életformák, hozzánk nagyon hasonló DNS rendszerű örökítő rendszerrel.


(A galaktikánk hozzánk közeli régióiban, valószínűleg a pánspermia hatás miatt, zömmel nagyon hasonló életformák alakultak ki, természetesen a helyi életfeltételeknek megfelelő változatossággal.)


Ezért a legegyszerűbb molekulák hatása zömmel nagyon hasonló rájuk, mint ránk. Például az alkoholra hasonlóan reagálnak.

Viszont, mivel kivétel nélkül a metabolikájuk más mint a miénk, a bonyolultabb gyógyszereket, kábítószereket alkotó molekulák hatását méregnek kell tekintenünk rájuk nézve.


Fordítva is hasonló a helyzet, óvatosnak kell lennünk az általuk használt készítményekkel szemben, de még az ételük és italuk fogyasztásában is.


A másik, amire a válaszom elején utaltam, hogy mivel közvetlen környezetünk a sorozatos energia háborúk miatt mára erősen izotóp fertőzötté vált, ez egyrészt még plusz veszélyforrást jelent a számukra, másrészt azok, akik tiszta környezetből jönnek, undorítónak, visszataszítónak találnak minden itteni anyagot.

Tehát amennyire csak lehet, el akarják kerülni, hogy innen bármi a szervezetükbe kerüljön.


Kérdésedre válaszolva, javarészt mérgező rájuk nézve itt szinte minden, és ezt ők is nagyon jól tudják.

2020. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Ufonautak mastol szallnak el ... ra ad egy kis szuflat a toltore.
2020. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok akkor nem tudnák betépni velük egy buliban mert nem fogadnák el a biót?
2020. aug. 5. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Ember húst kell enned, ha be akarsz tépni, kedves ufó!
2020. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A töltött káposztától nagyon betépnek.
2020. aug. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem érdekli őket a szennyezettségünk, mert gyerekkoromban csomó gyík telepedett meg a kertünkben! És egyáltalán nem voltunk tiszták! De mégis ott voltak és jóban is voltunk! De aztán egyik nap eltűntek a cuccaik és éjjel ők is elmentek! Én nem láttam hogy mi történt, de az éjjel egy furcsa villámot láttam az ablakon át, ami teljesen függőleges volt, széle kék, belül vöröses, és a hangja is inkább egyöntetű zúgás volt, mint sem mennydörgés!
2020. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!