Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem ismerik el a nagy...

Miért nem ismerik el a nagy hatalmak a világnak hogy vannak földönkívüliek?

Figyelt kérdés
És azt is hogy már itt vannak meg egyezség is van meg stb stb. Már ki tudja mióta. Miért kell titkolni? Annyira bírom amikor ismeretterjesztőn megy ilyen film földönkívüliekkel kapcsolatban. Amit ott elmondanak azt vagy 20 éve tudták meg.:D A vége mindig az vagy léteznek vagy nem:D De én nem vagyok hülye, még szép hogy léteznek mégpedig jó sok féle. Ilyen bolygó is van még, mint a miénk, nem is egy. Minek titkolni? Változna valami a társadalomban? Vagy mi történne? Esetleg a vallás összeomlása? Lehet ez az oka? Valószínűleg ennyire okos lények azt is tudják pontosan mi történik a halál után, akkor már valószínűleg a vezetőink is tudják, nem?

2020. aug. 11. 21:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy a vallás sem változna, mert akkor ők is isten teremtményei és ennyi. Nem?
2020. aug. 11. 22:33
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyi minden van a világon amiről mi nem tudunk és lehet, sok esetben jobb is ez így. Túl földhözragadt a gondolkodásunk ahhoz, hogy a számunkra hihetetlen dolgokat befogadjuk (pl amit írtál, hogy mi történik a halál után)


Meglátásom szerint az embereket csigázza a titok, az ismeretlen, a rejtély, de egyébként meg ha a rejtély megszűnne rejtélynek lenni és kapnának egy valóságot, arra nem biztos hogy fel lennének készülve.


Hogy mennyire rengetné meg a vallásokat? Nem ismerem az összeset, de azt tudom, hogy a biblia leírja, hogy nem csak mi vagyunk.


Jönne a média, a mindenféle okosság. Pánikkeltés.

Konkrétan azt nem tudjuk megmondani hogy most jelenleg a mi bolygónkon mi zajlik pontosan.


Összességében szerintem pánikot keltene az emberekben.

2020. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az lehet de jogunk van tudni, meg ha nem bántanak nincs ok pánikra. Már pedig ezek nem bántanak. Olyan rossz hogy mindenből ki vagyunk zárva. Én tudni szeretném. Halál utáni léttel kapcsolatban is érdekel minden. Nem gondolom hogy bárki ettől sokkot kapna. Aki azt gondolja semmi nincs mondjuk a halál után meg csak mi létezünk az elég buta szerintem, már bocsánat.
2020. aug. 11. 22:37
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne magadból indulj ki!

Nézd csak meg az elmúlt időszakot. Hogyan viselkedtek az emberek, a médiumok.

Nyugodtan nevezd butáknak, azok.

2020. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Folyamatban van. A Pentagon is kiadott egy videót ufo észlelésekről. Véleményem szerint ez azért történt, mert így készítik fel az embereket pszichésen, hogy léteznek földönkívüliek.
2020. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
mert ők is reptoliánok és nem akarják kilétüket felfedni
2020. aug. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
84%
Egyszerűen az emberiség nagyja még nem áll olyan intelligenciaszinten hogy együtt tudjunk élni a földönkívüliekkel (vagy akár a gondolatukkal). Azon a bolygón ahol az emberek megvernek és nem vesznek emberszámba más embereket mert más a bőrszíne vagy a szexualitása, semmi keresnivalója idegen lényeknek mert akkor kitörne a rasszizmus reneszánsza. Ezen kívül amíg a különböző országok államai egymás között sem tudnak megegyezésre jutni és egy kiegyensúlyozott, háború nélküli bolygót fenntartani, esetleg egy központi kormányt létrehozni, és egy egységes nyelvet beszélni, addig hogy tudnánk egységesen képviselni a Földet egy esetleges Bolygóközi Tanácsban vagy Köztársaságban? Amíg nincs elég fejlett technikánk ahhoz hogy a saját betegségeinket hatékonyan felszámoljuk, hogyan akarunk a kozmoszbeli kórok ellen védekezni? Még sokáig sorolhatnám hogy az emberiség miért is nem alkalmas a földönkívüliek létezésének befogadására, de azt hiszem már ennyiből is érted a lényeget.
2020. aug. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az ember mindig is ilyen volt és ilyen is marad, sajnos nagyon önző lény így összességében. Az idegenek nem ilyenek, sokat tanulhatnánk tőlük szerintem. Tanácsokat adnának hogy jobb legyen. Bár lehet most is adnak már ki tudja. Na mindegy átlag emberek egyébként nem tudnának idegent bántani. Az emberek közt a gonosz mindig jelen lesz sajnos, persze nem mindenki az de jelen van.
2020. aug. 12. 08:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy nincs rá semmi bizonyíték. Én sem vallhatom be anyámnak hogy nyertem 3 aranyérmet az olimpián ha ezt semmi nem bizonyítja nem? Nem mondom hogy 100% hogy senki nem látott még idegen lények utazó eszközeit, viszont ha van ilyen akkor is csak beazonosítatlan repülő objektumnak (ufo) tudjuk nevezni mivel nem lehet biztosra mondani hogy mi volt az amit ezek az emberek láttak.
2020. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezek annyira titkos dolgok hogy egy átlag ember az életében nem fogja megtudni mert amit nem akarnak nyilvánosságra hozni azt úgyse fogják, amit tudunk az is csak egy kis kenyér morzsa, sajnos


Pedig egy ilyen fejlett technológia mellett olyan előrelépésre lennénk képesek amit fel se fognánk

2020. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!