Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Jelent valamit, hogy a Pentago...

Jelent valamit, hogy a Pentagon elismerte az UFO-k létezését?

Figyelt kérdés
Tehát elismerte, hogy vannak olyan repülő tárgyak a Földön, amiket nem tudnak beazonosítani, nem tudják egyik ország "készletéhez" sem hozzásorolni ezeket az objektumokat. Valószínűnek tartjátok, hogy léteznek több évtizede ügyesen titokban tartott hiperfejlett repülői valamely országnak, vagy nem-földi erőknek kellene tulajdonítani őket?

2020. szept. 17. 02:17
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Szerintem már vagy 70 éve biztosra tudják,hogy van földönkívüli élet csak nem hozzák nyílvánosságra.

Én biztos vagyok benne ,hogy van a Földünkön kívül is élet.

2020. szept. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha elismerik az UFOk létezését, akkor beismerik, hogy eddig hazudtak.

Ha valaki beismeri, hogy évtizedekig hazudott, bolond lennék még kérdését is elhinni.

.

"Én biztos vagyok benne ,hogy van a Földünkön kívül is élet"

A Világegyetem mérete miatt logikus, csak nem tudjuk hol és milyen.

Ezért tehát a más élet feltételezésével tudatlanságunkat bizonyítjuk.

2020. szept. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Grimfox ***** válasza:
93%
Annyit jelent, hogy elismerték, hogy a túl sok észlelés nyomására bevallották, vannak repülő eszközök, amiket nem tudnak beazonosítani. Igyekeztek elkerülni a földönkívüli eredet teória előtérbe kerülését. Így csökkent a nyomás a rendszeres bejelentések miatt, hiszen bevallottan tudnak róla, rögzítik, és "dolgoznak az ügyön". Az igazságra még csak kicsit sem derült fény, és a mostani helyzetben már nem is szükséges, vagy nincs akkora nyomás, hogy ki is tálaljanak, már ha tudnak bármit is.
2020. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok milyen nyomás kellene a földönkívüli kifejezés használatához. Ennél a szintnél talán már csak az segítene, ha egy nyílvános helyen leszállna egy gép és kisétálna belőle pár idegen. Ami ha eddig nem történt meg...
2020. szept. 17. 13:21
 5/17 Grimfox ***** válasza:
82%
Ha nyilvános helyen, nagy tömeg előtt történne, akkor nem lenne mit eltitkolni. Egyszerűen tény lenne a dolog. Az más kérdés, hogy tömeges pánikba torkollna.
2020. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is léteztek nem azonosított repülő tárgyak, már az ókorban is.
2020. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igaz, de nem mindegy, hogy egy komoly, hivatalos szerv elismeri-e vagy sem.
2020. szept. 17. 16:07
 8/17 Grimfox ***** válasza:
39%
Inkább az nem mindegy, hogy az USA elismeri e. Mindenki az USA véleményére ad. A briteknél eléggé nyíltan kezelik a dolgot, a norvégok meg még egy figyelőállomást is felállítottak Hessdalen-ben, ami folyamatosan rögzíti az ottani, amúgy gyakori jelenségeket. Ha az USA, az oroszok, vagy Kína ismeri el, akkor az emberek elhiszik, de ha pl Magyarország jelentené ki, hogy márpedig vannak UFO-k, és esélyes, hogy földönkívüliek, akkor maximum hülyének néznek minket. Hiába a nemzetvédelem, mint komoly szerv ismerné ezt el, maximum néhány lelkes magyar hinne nekik. A három nagyhatalomnak meg nem érdeke a nyilvánosság. Szóval vagy a kisebb államok vizsgálatainak hiszel, vagy vársz, amíg a nagy hármas megunja a top secret-et.
2020. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

Igen, persze, jelent valamit, a semmitől mindenképpen jobb. De ez csak a jéghegy csúcsának a csúcsa. Hogyha bevallanák, akkor be kellene egyúttal vallaniuk rengeteg sok aljasságot is, amiket az emberiség ellen elkövettek az elmúlt néhány évtizedben. Meg kellene magyarázniuk rengeteg mindent, amik bőven kimerítik az emberiség elleni bűntett fogalmát.


Nem hiszem, hogy a mi lelkünkkel annyira foglalkoznának, hogy ennyire féltenek minket a pániktól. Illetve pont attól lehetne pánik, hogyha bevallanának minden sötétséget, amiket tettek. De az is igaz, hogy önmagában véve az idegennek nevezett lények jelenlétének, ittlétének bevallása is már hatalmas sokkot okozna az emberek nagy részének. És még erre jönne rá a sok sáros dolog. Ezeknek a bevallása öngyilkossággal érne fel számukra. Így marad továbbra is a hazugságáradat, meg nagy ritkán egy kis üdítő információatom közzététele, mint ezek a kérdésben szereplő videók is. Így enyhítenek valamicskét a rájuk nehezedő nyomáson. Nem is tudom, hogy hazudtak-e már ennyit a médiában valaha is valamelyik témában, mint ebben. Talán a politika mérhető ehhez, bár a kettő között elég nagy átfedés van.


Létezik sok titkos gép is, amiket kifejlesztettek idegen technika alapján, az ufóészlelések egy nem kis hányada ilyen szerkezet.

2020. szept. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kérdés, hogy a titkok őrzőinek örökösei is felelősségre vonhatóak-e (ugyanannyira)?
2020. szept. 18. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!