Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez elfogadott tenynek szamit?

Ez elfogadott tenynek szamit?

Figyelt kérdés
Az Amerikai vedelmi miniszterim es az Amerikai legiero megerositette ,,sem Ufo sem barmilyen foldonkivuli elet nincs,,! Tovabba Boyd Bushman igy nyilatkozott egy internetes honlapon: ,, Nincsenek Ufok es nincs semmilyen foldonkivuli elet sem itt sem mashol.,, Tovabba azt is el arulta hogy a Mojave sivatagban letrehozott 51-es korzet igazabol emberek kiserletezesevel foglalkozo csoport amit a C.I.A. felugyel.

#C.I.A. PENTAGON
2015. febr. 8. 17:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Ő gondolom arra a rengeteg összeesküvés elméletre reagált, hogy a kormányok titokban így meg úgy. Nem valószínű, hogy arról beszél, hogy az egész világegyetem élettelen rajtunk kívül. Honnan tudhatná azt?
2015. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Ja csak most vettem észre az emberkisérletes részt. Akkor ez is csak a szokásos baromság.
2015. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az Amerikai legvedelmi ero embere embere Thomas Henson kijelentette ,,embereken valo kiserletezes celjabol volt szugseg elterjeszteni az Ufok es a foldonkivuliek letezeset.,, es az Orosz tikos szolgalat is el ismerte hogy minden idegen lennyel kapcsolatos dolog csak kitalacio. Alexey Karparow volt K.G.B. UNGYOK ezt nyilatkozta: az,, Americai kormany titokban embereken kiserletezik amirol az Elnok is tud es tamogat,,
2015. febr. 8. 18:10
 4/25 anonim ***** válasza:
na de milyen kísérleteket végeznek ott?
2015. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Sejtmanipulacioval foglakkoznak. A tokeletes embert akarjak letre hozni,ez altal mind fizikai,mind mentalis erejet novelni akarjak egy olyan szerum segitsegevel amik a sejt teljes felepiteset meg valtoztatjak ill.a genek felepiteset valtoztatjak meg. De ez nem lehetseges igy csak mutansokat hoznak letre.
2015. febr. 8. 18:49
 6/25 Ozmium42 ***** válasza:
54%

Azt mondd már neked, drága barátom, hogy melyik kormány, mikor és hol hazudta azt, hogy földönkívülieket őrizget, hogy most beismeri, hogy hazugság volt? Mert én úgy tudom, senki soha. Az idióta összeesküvés-elméleteket nem a kormányok találják ki, terjesztik, és ismerik be vagy tagadják le, hanem unatkozó nyárspolgárok.


Ami meg a sejtmanipulációt illeti, nyilvánvalóan hülyeség, mert a sejtbiológia nem úgy működik, mint a Dexter laboratóriumában.

2015. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Te biztos okos es felvilagosult lehetsz...azert menj olvasgas meg kicsit es utana kommentel olyat ami elfogathato. Amugy mar par mondatban le irtam mindent. Mellesleg ez nem kitalacio bizonyitott dolog hogy emberi kiserletek folynak az 51-es korzetben, amirol az Amerikai legvedelmiero nem beszel mert a C.I.A. Felugyeli a kiserleteket.
2015. febr. 8. 19:11
 8/25 anonim ***** válasza:
Ma még légyszíves párszor írd ki ezt a kérdést!
2015. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A sejt es a genmanipulacio is lehetseges mert Spencer Bishop 1987-ben magan interjut adott egy internetes blogon miszerint kiserleteztek rajta.
2015. febr. 8. 19:18
 10/25 Ozmium42 ***** válasza:
2015. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!