Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » BIZONYÍTÉK az UFO létezésre!...

BIZONYÍTÉK az UFO létezésre! Ezt mivel magyarázzátok szkeptikuskáim?

Figyelt kérdés
[link]

#UFO #ottvannak #egyértelműbizonyíték #végrekiderült #szkeptikus-LOSE
2020. okt. 6. 13:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
82%
Azta! Ezt már nem tudom megmagyarázni. Meggyőztél!
2020. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy belátod. Örülök, hogy te azért az értelmesebb szkeptikusabbak közé tartozol, ha nyitott vagy az igazságra.
2020. okt. 6. 13:58
 3/41 anonim ***** válasza:
84%
Meggyőztél MINDENKIT! Terjeszd tovább ezt a hírt!!
2020. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Random Jóska válasza:
73%
Nem állítom, hogy nem létezhetnek, de ez a videó bármilyen bizonyítéktól távol áll.
2020. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
66%
Megtértem Atyám!
2020. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%

Madarak vannak a képen.Tedd már meg azt a szívességet magadnak, hogy beiratkozol egy fotós suliba ahol elmagyarázzák neked az alapoktól kezdve, hogy mi is az a digitális fényképezés, videózás. Addig amíg nem vagy tisztában a rekesz, zársebesség, fps stb.kifejezések jelentéseivel addig ne mutogassál itt semmit mert csak bohócot csinálsz magadból.Elsősorban azzal kezdheted a kisérletezést, hogy próbálgatod, hogy a mozgó tárgyak miképpen jelennek meg a képen, videón különböző beállításoknál, elsősorban

alacsony fps, zársebesség, nyitott rekesz értékeknél. Handras csak azért tette ki ezt a videót mert kellett neki a nézettség mivel ő ebből él és tudta, hogy a laikusokat meg lehet vezetni egy ilyen felvétellel.Az egész ufó témát a hozzád hasonló emberek járatják le akik kb. semmihez nem értenek de nagyon erős a hitük. Arra az emberre pedig akit a hit vezérel nem lehet normális érvekkel hatni. Ezért látnak ufónak mindent ami mozog és világít az égen,a felragyogó műholdaktól kezdve, a kínai lámpásokon át az infracsapdákig.Engem is érdekel a földönkívüli élet lehetősége, de az ufóhívőktől pontosan olyan távolságot tartok mint a laposfödhívőktől mert vállalhatatlanul gáz mindkét banda.

2020. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Utolsò, tipikus félremagyarázás. Êrdekes módon rajtad kívül mindenkit meggyőzött.
2020. okt. 6. 15:16
 8/41 anonim ***** válasza:
72%
Szégyenlem, de eddig még sosem hallottam a laposföld-hívőkről, de gyorsan utána olvastam. Beszartam. Létezik ilyen?
2020. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
81%

LOL, azt magyarázd már meg nekem, hogy ha tényleg folyton itt repkednek körölöttünk az UFO-k, hogy a fenébe nem kerül elő soha egy olyan videó amin látszanak a részletek is? Mikor az ötévesek is 20+ megapixeles kamerákkal járkálnak már? Miért mindig csak három elmosódott pixel van pár képkocka erejéig?


Amúgy ez a kedvencem: "Más elméletek szerint a viharokat is maguk az UFO-k gerjesztik, így nem kell keresgélniük azt és nem függnek az időjárástól sem."

Elképzelem amint este az időjárásjelentés előtt a meteorológus felhívja a haverját, hogy: "te Xenu, holnap hova mentek tankolni? Északi Középhegység? Délután? Ok, bemondom." :D

2020. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Aki nem beszűkült csőlátású az tudja, hogy a viharokat is az UFO-k csinálják. Nincs is rá más magyarázat.
2020. okt. 6. 15:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!