Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Anyahajó jelent meg Ausztrála...

Anyahajó jelent meg Ausztrála felett! Na ezekre a képekte varrjatok gombot szkeptikuskék!?

Figyelt kérdés

[link]

Mint ahogy az a képeken tökéletesen -vagy tökéletlenül- kivehető egy anyahajó jelent meg az égen, na erre senki nem fog tudni gombot varrni!Mit gondólsz az esetről?



#támadás #félelem #invázió #lézer #idegen lény #2016 világvége #féleémetes #idegen hajó
2016. máj. 3. 12:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy apahajó, nem látod?! Az anyahajók tavasszal amúgy is költenek, szóval kizárthogy az lenne.
2016. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Teljes mértékben avagy mértékkel, de hiszek neked. Azt gondolóm, hogy gondoltam volna előbb, mielőtt még válaszoltam a kérdésre pl: szép dolgokra avagy csúnya, de nem ocsmány dolgokra. Hamarosan itt a világvége ebben biztos vagyok, illetve nem tudom, de hiszem, hogy lesz. A képek nagyon is hitelesek vagy hiteltelenek. Viszont boldog vagyok, hogy van a hajón anya nem anyátlan, vagyis anyahajó.
2016. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jól beszél az utolsó!
2016. máj. 3. 12:56
 4/17 anonim válasza:
Hát én hiszek abban, hogy nem vagyunk egyedül az univerzumban, nyilván a több ezer milliárd bolygó közül nem csak a mienken keletezett élet. Főleg, hogy életnek egy baktériumot is nevezhetünk, nem feltétlen kell humanoid életformára gondolni. De hogy egy homályos háromszög az égen egy anyahajó lenne, arra nem fogadnék. És akkor berakod a kulcsszavakhoz az inváziót, meg a világvégét... Miért nem gondolod, hogy barátságosak az idegenek?
2016. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, igazad van!Nem gondoltam bele hogy akár valamelyik semleges vagy békés idegen is lehet!

Tehát akár a plejádiak is lehetnek hisz ők békések lehet éppen járőröznek és védenek minket a rossz szándékú idegenektől.

2016. máj. 3. 13:03
 6/17 anonim válasza:
Vagy megfigyelnek, hogy lássák barátságosak vagyunk-e, és ha igen, akkor felkeresnek? Lehet segítség kell nekik, vagy csak felfedezők?
2016. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
már hiányoztál
2016. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Tuti biztos hogy most jönnek majd az ufókok decemberben és kiírcsák az emberi fajtát és majd lesz mindmeghalunk
2016. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
...szóval akkor megyünk mind a lecsóba?
2016. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akár ennek is meglehet az esélye, ha nem történik megint valami csoda.
2016. máj. 3. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!