Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mért hiszem ufo van a bőröm...

Mért hiszem ufo van a bőröm alatt?

Figyelt kérdés
Pár napja az az érzésem, mintha egy nagyon kicsi teremtmény lenne a bőröm alatt. Olyan pici, hogy műszerrel érzékelhetetlen. Nem kommunikál velem, de tudom, hogy ott van. De ha észrevehetetlen, honnan tudom, hogy ott van? Egyik nap rossz álmom volt, felkeltem, és szokatlan fények szűrödtek be, de nem tulajdonítottam nekik jelentőséget, és visszafeküdtem. Nem hiszem, hogy ufo volt, de lehet, hogy mégis? Szerintetek kihez kéne fordulni? Kinek volt már hasonló találkozása vagy élménye? Mi ilyenkor a teendő?

#idegen #földönkívüli #UFO #tudatalatti kommunikáció #különös fények #ufo szakértő kéne
2020. nov. 17. 21:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20


Nem,lehet csak sokat k@bszizott,nem aludt napok óta, sok minden egyéb is



Alien a bőre alatt az viszont nem

2020. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem, valószínűleg nem földönkívüli van a bőre alatt, viszont simán lehet alatta bármilyen kis élőlény, vagy olyan dolog amit földönkívüliek ültettek be oda (bár szinte teljesen kétlem, mert akkor figyeltek volna, hogy me vegye ezt észre).
2020. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
ne*
2020. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
41%

22


HÁT PERSZE! Mennyivel valószinűbb ez a verzió, mint az, ami már nagyjából 3milliószor bizonyosodott be, amikor valaki ezt állította : bolond! :D Ugyan már... Tankönyvi eset a leírt, szerintem amúgy is csak troll.


[link]


Erre tippelnék, de a mellé alkotott téveszme miatt azt gondolom, hogy ez bizony skizo.

2020. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
58%
Azonosítatlan repülő tárgy a bőröd alatt? Neked repült, vagy mi?
2020. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!