Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Talán elvittek volna?

Talán elvittek volna?

Figyelt kérdés

Nos, szögezzük le, hogy nem hiszek ilyesmikben. Mármint űrlények, stb.

Egyik ismerősöm mesélte, hogy éjszaka szoktak elvinni embereket, és aztán visszahozzák őket.

Egyik este azonban ahogy lefeküdtem aludni, éreztem, hogy valami nincs rendjén. Kellemetlen érzésem támadt, mintha figyelt volna valaki. Nehezen aludtam el. Egyébként nagyon jó alvó vagyok, nem szoktak ilyen bajaim lenni. Aztán reggel nyűgötsen keltem. Észrevettem, hogy a takaró keresztbe van rajtam, ami nem is lett volna gond, mert meg is fordíthattam éjszaka, de a paplan gyönyörűen el volt egyengetve,semmi félrecsúszás, semmi gyűrődés. Aztán ahogy kiértem a mosdóba, éreztem, hogy az ajkam alsó fele nagyon fáj. Azt hittem, csak pati lessz. De be volt kékülve! Mintha valaki megütött volna. Egyedül lakom! Az ágyamnak nincs hát támlája, és körül vagyok bástyázva párnákkal, mi a franc üthetett meg? Egész nap szédültem, és nagyon szomjas voltam, valamint a lábfejemen észrevettem egy apró szúrásnyomot. Másnap reggel ugyanúgy nyúzuttan ébredtem. Most az orrom jobb felén van egy apró zúzódás. Mi lehet ez? Nem vagyok alvajáró! Tényleg léteznek űrlények, és talán...elvittek volna?vagy?

Kérlek, értelmes válaszokat, tényleg meg vagyok ijedve!


2020. nov. 21. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Miért ír sok ember űrlényt?

Ugyanolyan humanoid lények mint mi.

Emberszerű kinézettel, max nagyon apró eltérések lehetnek rajtuk, ha közelebbről megnéznéd az arcukat.

Azokból a naprendszerekből ahonnan ők jönnek, ugyanolyan természetes az élet, mint a mi naprendszerünkben.

Természetesnek veszik hogy látogassanak más bolygókat, csak itt a Földön van olyan politikai, és ideológia nyomás az embereken a média miatt, hogy mindenféle űrlényeknek képzeli el azokat, akik idejönnek más naprendszerekből.

2020. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
#1 Ez így igaz, de vannak olyanok is, akik nagyobb mértékben térnek el tőlünk kinézetben. Ezt az űrlény szót én sem szeretem, valahogy olyan felszínes, és bizalmatlanságot sugall. Bár az utóbbit meg lehet érteni, hiszen mégiscsak idegen lényekről van szó, legalábbis számunkra idegenek.
2020. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor “idegenek”, más bolygóról való, normális humanoid lények. De kérlek válaszoljatok a kérdésemre, mert már este van, és félek már elaludni is...
2020. nov. 21. 23:32
 4/7 22108991 válasza:
39%
Szerintem lett egy rossz szándékú "lakótársad", amit vagy rád küldtek vagy te csináltál olyat, ami miatt hozzád került. Szellem idézéssel vagy hasonlóval és mivel ilyen ereje van, ezért nem játék. A helyedben felkeresnék valakit, aki tud ezen segíteni. Egyedül ne kezdj neki az elűzésének, mert rosszabb is lehet!
2020. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet másik dimenzióból érkező entitás is.
2020. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem inkább menj el orvoshoz. Az alvajárás akár felnőttkorban is kialakulhat, és az ember alvajárás közben nincs magánál, ráadásul nincs aki lásson, szóval... Ráadásul a felnőttkori alvajárás mögött akár komoly neurológiai gond is lehet. De ha nem vagy alvajáró, akkor is tünet a zúzódás, mivel egyedül vagy és nem tud megverni senki (elméletben). Vannak olyan neurológiai problémák is, amik tudathasadást okozhatnak, és nem emlékszel arra, hogy mi is történt, mert a másik személyiséged csinálta. Ez például lehet agydaganat tünete is.


Itt írnak mindenféle természetfeletti lényről, meg földönkívüliekről, de én elsősorban valamilyen természetesebb okra gondolnék, mint betegség. Ha elhiszed, hogy szellemek, meg földönkívüliek vannak a házban, nem lesz kellemes, ha ne adj isten valami komoly betegségben meghalsz, mert nem voltál orvosnál.

2020. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Hú basszus 🙂(1,4,5)! Bocs kérdező de simán lehet hogy valóban orvosi problémád van. Hallgass 6-osra és menj el igazi orvoshoz mielőtt szeánszokra mennél. Jobbulást!
2020. nov. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!