Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaz az a teória, hogy a...

Igaz az a teória, hogy a rovarok igazából földönkívüli élőlények?

Figyelt kérdés

Meg elvileg a Marson éltek méhek, kígyók, meg különböző rovarok.


Lehet hogy a földre az űrből érzektek a rovarok



2020. nov. 29. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Igen, a gyikemberek hozták ide tápanyagul maguknak, csak kiszabadultak és elszaporodtak és megették a gyikembereket.

"Azt internet minden tekintetben megbizható információforrás."

(Arisztotelész)

2020. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Amikor azt hinné az ember,hogy a lapos föld "elméletnél" nincs lejjebb. De van.
2020. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor mégis honnan jöttek a rovarok, bogarak? Semmilyen földi tulajdonságuk nincs. Ráadásul bizonyítékok vannak hogy a Marson is éltek
2020. nov. 29. 21:26
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

igen így van , én meg Szmilkó Pityú vagyok és láttam ,hogy a Marson tényleg vannak bogarak.


csak az a baj ,hogy átmásztak a fejünkbe és mostmár Bogaras Vendel vagyok.

2020. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

"Semmilyen földi tulajdonságuk nincs."


Kivéve a dns-t és az egész biokémiájukat és azt, hogy az egész földi ökoszisztéma összeomlana nélkülük.

A méhek igazi földönkívüliek. Igaz, hogy a növényvilág évmilliók óta úgy evolválódik, hogy minél jobban magához vonzza a méheket, de a Marsról jöttek, ahol gyorsan éhen pusztulnának, a növények jó része pedig nem is létezne. Sok sikert nagypapa gyümölcsöskertjéhez meg a délutáni páleszhez a méhek nélkül.

2020. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem is élnek a Marson:(?
2020. nov. 29. 22:48
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
De, élnek. Csak hülyültem az előbb. Az egész Mars igazából egy nagy termeszvár, ami véletlenül leszakadt a Földről, mert túl nagyra építették a termeszek.
2020. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Önjelölt igazságosztó válasza:

Mi az, hogy semmi földi tulajdonságuk nincsen???


Igaz picit furán néznek ki, meg elég érdekes életmódja van némelyiknek, de ez csak az emberi szemszögből tűnik így. Rengeteg élőlény(növények, hüllők, madarak, emlősök stb.) evolúcióját a rovarok határozták meg. A jelenlegi ökoszisztéma össze is omlana nélkülük.


Szóval nemhogy földi tulajdonságaik vannak, hanem talán a legtipikusabb földi élőlények. De ha annyira azt akarod hinni, hogy a földönkívüli gyíkemberek és a háttérhatalom kémjei meg lehallgatnak bennünket a rovarokon keresztül, engem nem zavar :-)

2020. nov. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Igen, vannak ilyen elméletek. Mivel nagyon fajgazdag csoport, emiatt nem valószínű, hogy az összes kintről származik. Vannak más állatfajok is, amelyek nem itt jöttek létre, például a delfinek, a bálnák, a macskafélék, a pálmafák meg a puli kutyák. Sőt amiatt van ennyi fajta ember is itt, mert máshonnan érkeztek ide annak idején. Aztán keveredések is történtek.
2020. nov. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Voltak itt, de lehet hogy még vannak is itt rejtve olyan lények, amelyek intelligensek, és úgy néznek ki, mint a rovarok, de emberszerűek is egyben. Úgy, mint a reptiliánok. A Föld mitoszai és vallásai sok helyen említést tesznek róluk.
2020. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!