Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek barbárnak...

A földönkívüliek barbárnak találnák az emberiséget?

Figyelt kérdés
Elég barbár furcsa és rossz dolgokra képes az ember...

2020. dec. 31. 17:05
1 2 3
 11/21 907 ***** válasza:
100%

Valóban elgondolkodtató és szomorú kérdés: Közelítsük meg fordítva a témát: Mi mit gondolnánk egy olyan fajról, akiknek többsége napi szinten a saját környezetüket teszik tönkre, egymást bántalmazzák (agresszív magatartás, gyilkosságok, háborúk, egymás iránti gyűlölet, rasszizmus, lelki terror) , az őket körülvevő élőlényeket elfogyasztják (kérem, ne legyen félreértés senkit nem ítélek el a húsevés miatt, úgy gondolom hogy mindenkinek magánügye hogy mi van a tányérján. Én nem fogyasztok állati eredetű élelmiszereket az élőlények tisztelete, egészségügyi okok és környezetvédelem miatt sem, gondoltam megosztom veletek) , kihal lassan a szeretet, az összetartás és az egymás iránti tisztelet az emberek között. Elnézést kérek aki úgy érzi kivétel! (Én ismeretlenül is szeretek és tisztelek mindenkit. Mindannyiótokban van valami szerethető!)



Természetesen vannak jó dolgok is, de a kérdés negatív irányból vetődött, ezért is fogalmaztam ilyen szomorú, de igaz tényekről. Szóval az emberiség miként tekintene egy ilyen fajra, ha igazán tiszta, érző szívvel és ésszel vesszük ezeket figyelembe?


Boldog új esztendőt! <3

2021. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11# Én is így látom az embert mint fajt. Egy dolog van amin kicsit fentakadtam, " az őket körülvevő élőlényeket elfogyasztják"

Jó, nem fent akadás, a fogyasztással még nem is lenne gond, csak feleslegesen sokat pusztítunk. állatot növényt egyaránt. erdőket, hogy városok s termőföldek, legelők legyenek, hogy azt élelmiszer javát végül kidobjuk. Éterem láncsban dolgozok és fáj a szívem ahogy kilószámra dobáljuk ki az ételeket, maradékok, lejárt termékek, s az előkészített de megmaradt alapanyagokat. (azt a miénk még nem is annyira forgalmas, hát még máshol mennyi lehet a selejt)

mérhetetlen a kihasználás és a pazarlás. A termékek feléből is vígan megélne a föld teljes lakossága. és mégis mindenki azt ehetne amit akar. lehetne húsfogyasztó, vegetáriánus vagy vegán. Mondjuk a mindennap legyen hús az asztalonnnal én sem értek egyet. De nem tagadom, jelenleg azt teszem...

minden esetre szerintem nem az a baj, hogy ki mit eszik, hanem hogy mennyit pazarolunk el belőle. hány élet múlt ki feleslegesen, hány mag nőtt s termett hiába...(mondjuk a selejtből "elvileg" biotrágya lesz, de na, nem jó érzés kidobálni őket.)


A kérdésedre, ha levetném a fenntartásaimat egy szállást kérőt, beengednék.

Viszont jelenleg, nem tudni mik a szándékai, s a negatív tapasztalatok erősek. "agresszív magatartás, gyilkosságok, háborúk, egymás iránti gyűlölet, rasszizmus, lelki terror", rabblások és lakásfoglalók...

ezek mind, mind óvatosságra intenek egy idegennel szemben. Hát még ha még "idgen"/földönkívüli is lenne. 2x meggondolnám.

Ha ezektől eltekintek, s a világunk ezektől mentes vagy nem lenne gyakori akkor, mint egy rég nem látott barátként, s nem egy fura idegenként fogadnánk. Legyen az ember vagy földöntúli alak.

(ja még a nyelv gond lehet a kommunikáció miatt...Szóba jöhet a non-verbális kommunikáció, de mondjuk csápoknál azt nehéz lehet megérteni)

2021. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarok tiszteletlen lenni de a baktériumok, növények és gombák is élőlények. A többségük sokkal fontosabb, mint az állatok. Az, hogy most van egy működő ökoszisztémánk az nekik köszönhető. Az, hogy van oxigén a légkörben szintén az ő érdemük. Szóval amikor arra hivatkozol, hogy az élőlények szeretete miatt nem eszel állatokat, akkor az eléggé vicces. A növények is ugyanúgy élni akarnak, azért fejlesztenek ki millió túlélési technikát és nem azért léteznek, mert azt akarják, hogy megedd őket. A fák azért egyre magasabbak, hogy a növényevők ne érjék el a leveleiket (lásd pl. mamutfenyő, ami a sauropodák ellen védekezett így és még ma is él) és egy csomó ilyen példát lehetne sorolni. A sok savas ízű növény sem azért lett savas, hogy azzal ízesítsd az ételt, hanem azért, hogy az állatok ne egyék meg.

Semmi gond azzal, ha valaki nem eszik húst, én sem szeretem az ízét. De arra hivatkozva nem enni, hogy "jaj, szegény állatok", miközben a növényeket mindenkit magasról letojja, hát eléggé álszent. Nincs idegrendszere és ezért nem úgy érez, de a földalatti gombahálózatok miatt kapcsolatban vannak egymással és érzékelik, amikor valami gond van és el is kezdenek a maguk módján védekezni. Az már más kérdés, hogy az ember ellen nem tudnak sokat tenni, de csak azért, mert nem tudnak elfutni vagy nyüszíteni, még nem azt jelenti, hogy el akarnak pusztulni. Ne gondolj erre, amikor petrezselymet szeletelsz a zöldséglevesbe.


Az egész földi élővilág a másik elfogyasztásán alapszik. Szóval hacsak a földönkívüliek nem biológia retardáltak, akkor tudni fogják, hogy nem jókedvünkből fogyasztunk más élőlényeket.

Mellesleg az energiát nekik is nyerniük kell valahonnan. Egy bolygón, amin van élet, szerintem eléggé elképzelhetetlen, hogy nem alakult ki idővel az egymás elfogyasztása, mivel a tetemek felhalmozódása nem éppen életbarát, ráadásul hogyan alakul ki nélküle valamiféle körforgás? Vagy egymásra tornyosul a sok szerves hulladék és abban élnek?


Felesleg a földönkívülieket túlidealizálni. Nem vagyunk tökéletesek, de ez nem azt jelenti, hogy a földönkívüliek ne lehetnének ugyanúgy rosszabbak az életvitelükben.

2021. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem találNÁK, hanem találTÁK! - ezért hagyták itt ezt a sárgolyót még a történelem előtti időkben.
2021. jan. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Dehogy tartanak annak!

Mi sem tartjuk barbárnak az olyan jól szervezett társadalmakat, mint a méheké, vagy a hangyáké.

2021. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nem, - „barbárnak“„tartanának minket, hanem „primitivnek“!
2021. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
56%

Én az általatok HD 138505-nek nevezett rendszerből jöttem.

Az emberiség korának megfelelő állapotban van, a sci-fi-jeiteken viszont jókat szoktam röhögni.

2021. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy annak tartanának. Inkább elég hülyének ahogy bánunk magunkkal és társainkkal. Szóval megbízhatatlannak tartanak. Nem tudom hogy látta e valaki azt a felvételt amikor a világűrből éppen kíváncsian belépett egy járművük és egy lövéssel úgy kipenderítettük innen mint a nyíl. Szóval az biztos hogy úgy gondolják hogy nem vagyunk annyira hülyék hogy szó nélkül bárkit csak úgy befogadunk.
2021. jan. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát én így is annak tartom magunkat, hát még ők?!

De tetszik a first fejlett intelligens civilizációnk...

2021. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha ide tudnak jönni - és mi még a Marsra sem, ha nem is barbárnak, de fejletlennek tartanának.

Velünk beszélgetés olyan lenne számukra, mint e mai, 21. szd-i ember a kőkorban.

2021. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!